Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 20:42

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates5.59.38175
2Wout Van AertTeam Visma - Lease a Bikes.t.110
3Andrea BagioliLidl - Treks.t.90
4Adam YatesUAE Team Emiratess.t.78
5David GauduGroupama - FDJs.t.70
6Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+0.2261
7Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.52
8Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.44
9Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+0.2838
10Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+0.3134
11Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.31
12Toms SkujinšLidl - Trek+0.3528
13Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.25
14Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.22
15Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.19
16Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024s.t.16
17Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.14
18Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.12
19Pierre LatourTotalEnergiess.t.11
20Benoit CosnefroyDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.10
21Sven Erik BystromGroupama - FDJs.t.9
22Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.8
23Guillaume MartinCofidiss.t.7
24Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.6
25Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.5
26Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.5
27Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024s.t.5
28Jakob FuglsangEkipa amatorska 2024+0.465
29Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+0.475
30Frederik WandahlBora - Hansgrohe+0.495
31Michael StorerTudor Pro Cycling Team+0.515
32Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+0.595
33Oier LazkanoMovistar Team+1.325
34Patrick KonradLidl - Trek+1.365
35Simon ClarkeEkipa amatorska 2024+1.385
36Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
37Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024+2.025
38Gorka Izagirre InsaustiCofidis+2.095
39Alexandre BalmerEkipa amatorska 2024+2.125
40Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+4.315
41Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
42Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+5.080
43Louis BarreArkea - B&B Hotels+5.140
44Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+6.020
45Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
46Stan DewulfDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
47Alberto BettiolEF Education - EasyPost+6.550
48Paul OurselinTotalEnergiess.t.0
49Laurent PichonEkipa amatorska 2024s.t.0
50Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2024s.t.0
51Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
52Stan Van TrichtAlpecin - Deceunincks.t.0
53Andreas LeknessundUno-X Mobilitys.t.0
54Romain CombaudTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
55William BartaMovistar Teams.t.0
56Tosh Van Der SandeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
57Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
58Harm VanhouckeLotto - Dstny+7.070
59Anthony RouxEkipa amatorska 2024+8.400
60Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
61Magnus Cort NielsenUno-X Mobility+10.180
62Jasper StuyvenLidl - Treks.t.0
63Ion Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
64Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.0
65Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
66Nathan Van HooydonckEkipa amatorska 2024+10.330
67Matis LouvelArkea - B&B Hotels+10.560
68Lewis AskeyGroupama - FDJ+11.180
69Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+12.330
70Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+13.350
71Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+13.410
72Victor VerschaeveEkipa amatorska 2024s.t.0
73Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
74Sébastien GrignardLotto - Dstnys.t.0
75Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
76Hugo ToumireCofidis+21.210

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)