Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 22:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simone ConsonniLidl - Trek4.37.4890
2Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.54
3Jason TessonTotalEnergiess.t.45
4Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.40
5Arnaud De LieLotto - Dstnys.t.35
6Marc SarreauGroupama - FDJs.t.31
7Arnaud DemareArkea - B&B Hotelss.t.27
8Luca MozzatoArkea - B&B Hotelss.t.23
9Sandy DujardinTotalEnergiess.t.19
10Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.15
11Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.11
12Bryan CoquardCofidiss.t.8
13Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024s.t.5
14Corbin StrongEkipa amatorska 2024s.t.5
15Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.5
16Hugo PageIntermarché - Wantys.t.5
17Cees BolAstana Qazaqstan Teams.t.5
18Rémy MertzEkipa amatorska 2024s.t.5
19Jenthe BiermansArkea - B&B Hotelss.t.5
20Morten NortoftEkipa amatorska 2024s.t.5
21Itmar EinhornEkipa amatorska 2024+0.040
22Stephen BassettEkipa amatorska 2024s.t.0
23Lewis AskeyGroupama - FDJs.t.0
24Jarno MobachEkipa amatorska 2024s.t.0
25Tom Van AsbroeckEkipa amatorska 2024s.t.0
26Fabien DoubeyTotalEnergiess.t.0
27Romain CardisEkipa amatorska 2024s.t.0
28Maxime JarnetEkipa amatorska 2024+0.070
29Omer GoldsteinEkipa amatorska 2024s.t.0
30Jonathan CouanonEkipa amatorska 2024s.t.0
31Axel Narbonne ZuccarelliEkipa amatorska 2024s.t.0
32Anthony DelaplaceArkea - B&B Hotelss.t.0
33Donovan GrondinArkea - B&B Hotelss.t.0
34Cyril BartheGroupama - FDJs.t.0
35Frank BonnamourDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
36Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobilitys.t.0
37Léo DanesEkipa amatorska 2024s.t.0
38Matyas KopeckyTeam Novo Nordisks.t.0
39Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.0
40Anthony PerezCofidiss.t.0
41Anthony TurgisTotalEnergiess.t.0
42Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.0
43Julien SimonTotalEnergiess.t.0
44Cériel DesalBingoal - WBs.t.0
45Paul OurselinTotalEnergiess.t.0
46Campbell StewartTeam Jayco - AlUlas.t.0
47Frederik FrisonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
48Johan MeensBingoal - WBs.t.0
49Piet AllegaertCofidis+0.130
50Julien VermoteTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
51Brent Van MoerLotto - Dstnys.t.0
52Emil Nygaard VinjeboEkipa amatorska 2024s.t.0
53Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024s.t.0
54Adrien PetitIntermarché - Wantys.t.0
55Tim NabermanTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
56Eddy FineCofidiss.t.0
57Jonas AbrahamsenUno-X Mobilitys.t.0
58Jérémy LeveauEkipa amatorska 2024s.t.0
59Samuel LerouxEkipa amatorska 2024s.t.0
60Jordan JegatTotalEnergiess.t.0
61Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
62Flavien MaureletEkipa amatorska 2024s.t.0
63Killian TheotEkipa amatorska 2024s.t.0
64Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
65Elias MarisTeam Flanders - Baloises.t.0
66Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
67Julien MoriceEkipa amatorska 2024s.t.0
68Laurent PichonEkipa amatorska 2024s.t.0
69Nicolas DebeaumarcheCofidiss.t.0
70Elmar ReindersTeam Jayco - AlUlas.t.0
71Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2024s.t.0
72Gavin MannionEkipa amatorska 2024s.t.0
73Gijs Van HoeckeIntermarché - Wantys.t.0
74Antoine RaugelEkipa amatorska 2024s.t.0
75Kelland O'BrienTeam Jayco - AlUlas.t.0
76Sjoerd BaxUAE Team Emiratess.t.0
77Axel MariaultCofidiss.t.0
78Luka MezgecTeam Jayco - AlUlas.t.0
79Clément DavyGroupama - FDJ+0.230
80Ramon SinkeldamAlpecin - Deceuninck+0.240
81Tom PaquotIntermarché - Wanty+0.250
82Louis CoqueretEkipa amatorska 2024+0.400
83Mathias BregnhojEkipa amatorska 2024s.t.0
84Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
85Kevin InkelaarTdT - Unibet+0.590
86Fabien GrellierTotalEnergies+1.010
87John DegenkolbTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
88Anthony JullienEkipa amatorska 2024+1.040
89Leon HeinschkeEkipa amatorska 2024+1.290
90Alexander KonychevEkipa amatorska 2024s.t.0
91Harrison SweenyEF Education - EasyPosts.t.0
92Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
93Alan RiouArkea - B&B Hotels+1.320
94Andrea MifsudEkipa amatorska 2024s.t.0
95Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+1.460
96Kamiel BonneuTeam Flanders - Baloises.t.0
97Valentin TabellionEkipa amatorska 2024+2.470
98Gage HechtEkipa amatorska 2024s.t.0
99Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
100Arjen LivynsLotto - Dstnys.t.0
101Louis BarreArkea - B&B Hotels+2.550
102Iver SkaarsethEkipa amatorska 2024+2.560
103Quentin JaureguiEkipa amatorska 2024+2.580
104Kevin Van MelsenEkipa amatorska 2024+3.070
105Sébastien GrignardLotto - Dstnys.t.0
106Louis RichardEkipa amatorska 2024s.t.0
107Boy Van PoppelIntermarché - Wanty+3.100
108Jarne Van DyckEkipa amatorska 2024s.t.0
109Alexander SalbyBingoal - WBs.t.0
110Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.0
111Tom DevriendtQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
112Romain CombaudTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
113Thibaut PonsaertsEkipa amatorska 2024s.t.0
114Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.0
115Johannes HodappEkipa amatorska 2024s.t.0
116Edward PlanckaertAlpecin - Deceunincks.t.0
117Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
118Florian Richard AndradeEkipa amatorska 2024s.t.0
119Paul HennequinEkipa amatorska 2024s.t.0
120Norman VahtraEkipa amatorska 2024s.t.0
121Valentin RetailleauDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
122Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+3.160
123Loïc VliegenBingoal - WBs.t.0
124Tristan DelacroixEkipa amatorska 2024s.t.0
125Miles ScotsonArkea - B&B Hotelss.t.0
126Sasha WeemaesBingoal - WBs.t.0
127Charlie ArimontSoudal - Quick Steps.t.0
128Ludovic RobeetCofidis+5.390
129Lorenzo ManzinTotalEnergiess.t.0
130Rick ZabelEkipa amatorska 2024s.t.0
131Sakarias Koller LolandUno-X Mobility+7.550
132Jonas Iversby HvidebergUno-X Mobilitys.t.0
133Tyler StitesEkipa amatorska 2024s.t.0
134Kristian KulsetEkipa amatorska 2024+8.530
135Thomas BoudatEkipa amatorska 2024+12.070
136Jorre DebaeleEkipa amatorska 2024+12.440
137Kasper SaverEkipa amatorska 2024s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)