Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 09:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Morten NortoftEkipa amatorska 20246.36.4125
2Leslie LührsEkipa amatorska 2024+0.3019
3Gleb KarpenkoEkipa amatorska 2024+0.3815
4Tim Torn TeutenbergEkipa amatorska 2024+1.2213
5Frederik Bjorn SorensenEkipa amatorska 2024+1.2612
6Kacper GierykEkipa amatorska 2024s.t.11
7Simon BakEkipa amatorska 2024+3.3710
8Michal PomorskiMazowsze Serce Polski+3.389
9Zygimantas MatuzeviciusEkipa amatorska 2024+4.198
10Tim WaflerEkipa amatorska 2024+5.217
11Fabian SteiningerEkipa amatorska 2024s.t.0
12Marcin ZarebskiEkipa amatorska 2024s.t.0
13Andriy MovchanEkipa amatorska 2024+5.250
14Julian KotLubelskie - Perla Polskis.t.0
15Lorenzo MasciarelliEkipa amatorska 2024s.t.0
16David PaumannEkipa amatorska 2024s.t.0
17Sebastian PutzEkipa amatorska 2024s.t.0
18Aristidas KelmelisEkipa amatorska 2024s.t.0
19Jan KuhnEkipa amatorska 2024s.t.0
20Cedric AbtEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Morten NortoftEkipa amatorska 20243.27.134
2Leslie LührsEkipa amatorska 2024+0.322
3Gleb KarpenkoEkipa amatorska 2024s.t.1
4Tim Torn TeutenbergEkipa amatorska 2024+1.160
5Frederik Bjorn SorensenEkipa amatorska 2024s.t.0
6Kacper GierykEkipa amatorska 2024s.t.0
7Simon BakEkipa amatorska 2024+3.270
8Michal PomorskiMazowsze Serce Polski+3.280
9Zygimantas MatuzeviciusEkipa amatorska 2024+3.490
10Tim WaflerEkipa amatorska 2024+5.110

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ole TheilerEkipa amatorska 2024437114
2Leslie LührsEkipa amatorska 2024+0.192
3Tim Torn TeutenbergEkipa amatorska 2024s.t.1
4Filip ProkopyszynEkipa amatorska 2024s.t.0
5Andrej LiskaEkipa amatorska 2024s.t.0
6Piotr MierzynskiEkipa amatorska 2024s.t.0
7Fabian SteiningerEkipa amatorska 2024s.t.0
8Tim WaflerEkipa amatorska 2024s.t.0
9Adam FoltanEkipa amatorska 2024s.t.0
10Gleb KarpenkoEkipa amatorska 2024s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Morten NortoftEkipa amatorska 2024po 1. etapie2

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)