Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

28-11-2022 09:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2022-09-25)

- pagórkowaty etap [MŚ / MK]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelQuick Step - Alpha Vinyl Team6.16.08400
2Christophe LaporteJumbo - Visma+2.21240
3Michael MatthewsTeam BikeExchange - Jaycos.t.200
4Wout Van AertJumbo - Vismas.t.180
5Matteo TrentinUAE Team Emiratess.t.160
6Alexander KristoffIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.144
7Peter SaganTotalEnergiess.t.128
8Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.112
9Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.96
10Mattias Skjelmose JensenTrek - Segafredos.t.80
11Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.64
12Jan TratnikBahrain Victoriouss.t.50
13Lorenzo RotaIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.45
14Ben TulettINEOS Grenadierss.t.41
15Mikkel Frolich HonoreQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.37
16Rasmus TillerUno-X Pro Cycling Teams.t.33
17Mauro SchmidQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.30
18Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.27
19Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.24
20Stefan KüngGroupama - FDJs.t.22
21Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.20
22Romain BardetTeam DSMs.t.18
23Attila ValterGroupama - FDJs.t.17
24Alexey LutsenkoAstana Qazaqstan Teams.t.16
25Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.15
26Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Teams.t.14
27Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.13
28Pascal EenkhoornJumbo - Vismas.t.12
29Valentin MadouasGroupama - FDJ+2.3111
30Jan PolancUAE Team Emiratess.t.10
31Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe+2.2110
32Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+2.3110
33Nicola ConciGazprom - RusVelos.t.10
34Quinten HermansIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+2.3410
35Magnus Cort NielsenEF Education - EasyPost+3.0110
36Nickolas ZukowskyHuman Powered Healths.t.10
37Sven Erik BystromIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.10
38Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.10
39Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.10
40Sebastian SchönbergerB&B Hotels - KTMs.t.10
41Anders SkaarsethUno-X Pro Cycling Teams.t.10
42Zdenek StybarQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
43Nathan Van HooydonckJumbo - Vismas.t.10
44Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.10
45Bob JungelsAg2r - Citroën Teams.t.10
46Andrea BagioliQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
47Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.10
48Yves LampaertQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
49Jai HindleyBora - Hansgrohe+3.0610
50Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.10
51Julian AlaphilippeQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
52Nikias ArndtTeam DSM+3.0810
53Fred WrightBahrain Victoriouss.t.10
54Biniyam GhirmayIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.10
55Michael Morkov ChristensenQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
56Jakob FuglsangIsrael - Premier Techs.t.10
57Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+3.2810
58Emils LiepinsTrek - Segafredo+4.5010
59Michael KukrleGazprom - RusVelos.t.10
60Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+5.1610
61Jan MaasTeam BikeExchange - Jayco+6.1110
62Tobias BayerAlpecin - Deceunincks.t.10
63Davide BalleriniQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
64Matus StocekATT Investmentss.t.10
65Marek CaneckyEkipa amatorska 2022s.t.10
66Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.10
67Heinrich HausslerBahrain Victorious+3.1110
68Jaka PrimozicHrinkow - Advaricss.t.10
69Merhawi KudusEF Education - EasyPost+6.1710
70Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Team+6.2010
71Eduardo SepulvedaDrone Hopper - Androni Giocattoli+6.3710
72Jannik SteimleQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
73Keegan SwensonEkipa amatorska 2022s.t.10
74Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.10
75Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.10
76Stanislaw AniolkowskiBingoal - Pauwels Sauces - WBs.t.10
77Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.10
78Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.10
79Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.10
80Quentin PacherGroupama - FDJ+8.1010
81Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.10
82Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+9.3110
83Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.10
84Tobias Svendsen FossJumbo - Vismas.t.10
85Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.10
86Scott McgillWildlife Generation Pro Cycling+10.2310
87Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.10
88Simon PellaudTrek - Segafredo+11.2810
89Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.10
90Florian SenechalQuick Step - Alpha Vinyl Teams.t.10
91Nicholas SchultzTeam BikeExchange - Jaycos.t.10
92Mikkel BjergUAE Team Emiratess.t.10
93Wilson Estiben Pena MolanoEkipa amatorska 2022s.t.10
94Andreas LeknessundTeam DSMs.t.10
95Luc WirtgenBingoal - Pauwels Sauces - WBs.t.10
96Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.10
97Felix GallAg2r - Citroën Teams.t.10
98Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.10
99Daan HooleTrek - Segafredos.t.10
100Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.10
101Pavel SivakovINEOS Grenadiers+14.2810
102Jake StewartGroupama - FDJ+15.0510
103Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.10
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)