Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:21

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale50.5065
2Rémi CavagnaMovistar Team+0.2439
3Benjamin ThomasCofidis+0.3033
4Pierre LatourTotalEnergies+1.5230
5Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+1.5726
6Clément DavyGroupama - FDJ+2.4623
7Nans PetersDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.5520
8Antoine DevanneEkipa amatorska 2024+2.5617
9Anthony PerezCofidis+3.0714
10Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+3.1712
11Stéphane RossettoEkipa amatorska 2024+3.2110
12Corentin ErmenaultEkipa amatorska 2024+3.318
13Enzo PaleniGroupama - FDJ+3.336
14Romain GrégoireEkipa amatorska 2024+3.345
15Matis LouvelArkea - B&B Hotels+3.424
16Clément CariseyEkipa amatorska 2024+4.000
17Pierre ThierryEkipa amatorska 2024+4.120
18Ewen CostiouArkea - B&B Hotels+4.140
19Julian LinoEkipa amatorska 2024+4.260
20Romain BaconEkipa amatorska 2024+4.360
21Yoann PaillotEkipa amatorska 2024+4.450
22Mickaël GuichardEkipa amatorska 2024s.t.0
23Eddy Le HuitouzeGroupama - FDJ+4.480
24Donovan GrondinArkea - B&B Hotels+4.490
25Benjamin MaraisEkipa amatorska 2024+4.580
26Thomas DenisEkipa amatorska 2024+5.000
27Samuel LerouxEkipa amatorska 2024+5.010
28Dorian CarreauEkipa amatorska 2024+5.100
29Thomas DelphisEkipa amatorska 2024+5.120
30Luca De VincenciEkipa amatorska 2024+5.270

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)