Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 10:14

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers4501430
2Soren WaerenskjoldUno-X Mobility+1.1118
3Truls NordhagenEkipa amatorska 2024+1.3015
4Øyvind Brekke FlottenEkipa amatorska 2024+1.3713
5Adne HolterUno-X Mobility+1.4411
6Per Strand HagenesTeam Visma - Lease a Bike+1.589
7Anton StensbyEkipa amatorska 2024+2.098
8Asbjørn Slagtern FjellvaagEkipa amatorska 2024+2.147
9Joachim StrindinEkipa amatorska 2024+2.196
10Torjus SleenEkipa amatorska 2024+2.225
11Eirik LunderEkipa amatorska 2024+2.430
12Asbjørn MadsstuenEkipa amatorska 2024+2.500
13Trym Westgaard HoltherEkipa amatorska 2024+2.550
14Henrik Teslo FjellheimEkipa amatorska 2024+2.590
15Eric Madsen NygaardEkipa amatorska 2024+3.010
16Kjetil Johansen AmundrudKoniec kariery 2024+3.120
17Trym BrennsaeterEkipa amatorska 2024+3.160
18Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike+3.180

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)