Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 08:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Derek GeeEkipa amatorska 202458.1830
2Matteo Dal-CinEkipa amatorska 2024+0.5218
3Pier-André CoteEkipa amatorska 2024+1.0215
4Jordan CheyneEkipa amatorska 2024+1.4513
5Adam RobergeEkipa amatorska 2024+2.3311
6Warren MuirEkipa amatorska 2024+2.349
7Alexander CowanEkipa amatorska 2024+2.518
8Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024+3.067
9Christopher ErnstEkipa amatorska 2024+3.096
10Benjamin PerryEkipa amatorska 2024+4.325
11Nicolas CoteEkipa amatorska 2024+4.450
12Daniel Fraser-MaraunEkipa amatorska 2024+4.460
13John VanderveenEkipa amatorska 2024+4.590
14Gavin BroadheadEkipa amatorska 2024s.t.0
15Michael FoleyEkipa amatorska 2024+5.220
16Declan KellyEkipa amatorska 2024+5.240
17Patrick RiddellEkipa amatorska 2024+5.290
18Jeremy ObrandEkipa amatorska 2024+5.320
19Andrew BradburyEkipa amatorska 2024+6.110
20Lukas ConlyEkipa amatorska 2024+6.140

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)