Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 12:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-02-03)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesTeam Jayco - AlUla18.37.05100
2William Junior LecerfSoudal - Quick Step+0.0375
3Finn Fisher-BlackUAE Team Emiratess.t.60
4Matteo SobreroBora - Hansgrohe+0.1255
5Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+0.1850
6Davide FormoloMovistar Team+0.2245
7Bryan CoquardCofidis+0.3240
8Rick PluimersTudor Pro Cycling Team+0.4035
9Ivan Romeo AbadMovistar Teams.t.30
10Merhawi KudusEkipa amatorska 2024+0.4525
11Jonas KochBora - Hansgrohes.t.22
12Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.19
13Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.17
14Fred WrightBahrain Victorious+0.5215
15Nico DenzBora - Hansgrohe+0.5413

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 1. etapie5
1Soren WaerenskjoldUno-X Mobilitypo 2. etapie5
1Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 3. etapie5
1Tim MerlierSoudal - Quick Steppo 4. etapie5

Wyniki etapu 1: (2024-01-30)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNL3.18.5515
2Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.7
3Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-01-31)

- sprint na pagórkowatym etapie z końcówką pagórkowatą [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Soren WaerenskjoldUno-X Mobility4.42.0415
2Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Teams.t.7
3Nils EekhoffTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-02-01)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step3.59.5215
2Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.7
3Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3

Wyniki etapu 4: (2024-02-02)

- średnio pofałdowany etap - sprint z grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step3.11.4315
2Bryan CoquardCofidiss.t.7
3Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-02-03)

- mocno pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon YatesTeam Jayco - AlUla3.24.3715
2William Junior LecerfSoudal - Quick Steps.t.7
3Finn Fisher-BlackUAE Team Emiratess.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)