Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-04-2024 11:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-02-14)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesUAE Team Emirates14.22.30100
2Jan HirtSoudal - Quick Step+0.1975
3Finn Fisher-BlackUAE Team Emirates+0.3960
4Diego UlissiUAE Team Emirates+0.4455
5Cristian Rodriguez MartinArkea - B&B Hotels+0.5450
6Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+1.1545
7Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.40
8Johannes KulsetUno-X Mobility+1.2735
9Ivan Cobo CayonEquipo Kern Pharma+1.3030
10Alexy Faure-ProstIntermarché - Wanty+1.3325
11Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+1.4422
12Jenno BerckmoesLotto - Dstny+1.5219
13Alessandro VerreArkea - B&B Hotels+1.5617
14Nathan EarleEkipa amatorska 2024+2.0215
15Kenny ElissondeCofidis+2.0913

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanTeam Jayco - AlUlapo 1. etapie5
1Finn Fisher-BlackUAE Team Emiratespo 2. etapie5
1Luke LampertiSoudal - Quick Steppo 3. etapie5
1Finn Fisher-BlackUAE Team Emiratespo 4. etapie5

Wyniki etapu 1: (2024-02-10)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanTeam Jayco - AlUla4.23.2815
2Bryan CoquardCofidiss.t.7
3Alexander KristoffUno-X Mobilitys.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-02-11)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Finn Fisher-BlackUAE Team Emirates4.04.0415
2Luke LampertiSoudal - Quick Step+0.027
3Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-02-12)

- sprint na pagórkowatym etapie z końcówką pagórkowatą [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Paul MagnierSoudal - Quick Step1.47.5415
2Luke LampertiSoudal - Quick Steps.t.7
3Bryan CoquardCofidiss.t.3

Wyniki etapu 4: (2024-02-13)

- sprint na lekko pagórkowatym z nie sprinterami na czele [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Amaury CapiotArkea - B&B Hotels2.17.3515
2Ide SchellingAstana Qazaqstan Teams.t.7
3Davide De PrettoTeam Jayco - AlUlas.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-02-14)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Adam YatesUAE Team Emirates1.49.3715
2Jan HirtSoudal - Quick Step+0.117
3Huub ArtzEkipa amatorska 2024+0.293
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)