Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 10:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-02-18)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step18.45.42160
2Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+0.43120
3Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+1.2596
4Ben HealyEF Education - EasyPost+1.4288
5Thymen ArensmanINEOS Grenadiers+1.4580
6Thomas PidcockINEOS Grenadiers+1.4972
7Wout Van AertTeam Visma - Lease a Bike+1.5764
8Sepp KussTeam Visma - Lease a Bike+1.5956
9Stefan KüngGroupama - FDJ+2.0648
10António MorgadoUAE Team Emirates+2.0940
11Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+2.2335
12Tao Geoghegan HartLidl - Trek+2.2730
13Yannis VoisardTudor Pro Cycling Team+2.4627
14Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe+2.5724
15Bob JungelsBora - Hansgrohe+3.2421
16Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+4.1119
17Luca VergallitoAlpecin - Deceuninck+5.1217
18Magnus SheffieldINEOS Grenadiers+5.4115
19Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+6.0513
20Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL+6.1311
21Magnus Cort NielsenUno-X Mobility+6.3910
22Jan ChristenUAE Team Emirates+6.529
23James ShawEF Education - EasyPost+6.538
24Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+7.147
25Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+7.406
26Helder Pimenta GonçalvesEkipa amatorska 2024+8.245
27Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGA+9.195
28Markus HoelgaardUno-X Mobility+9.215
29Jasper StuyvenLidl - Trek+9.235
30Nils PolittUAE Team Emirates+9.325
31Andrea BagioliLidl - Trek+9.445
32Valentin MadouasGroupama - FDJ+10.095
33Filippo BaronciniUAE Team Emirates+10.345
34Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+10.485
35Milan VaderTeam Visma - Lease a Bike+11.505
36Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+12.145