Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 11:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-03-10)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike27.50.23220
2Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.30165
3Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.47132
4Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+2.22121
5Alexander VlasovBora - Hansgrohe+2.57110
6Luke PlappTeam Jayco - AlUla+3.0899
7Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+4.0388
8Wilco KeldermanTeam Visma - Lease a Bike+4.0477
9Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.3566
10Primoz RoglicBora - Hansgrohe+5.3355
11Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+6.0847
12Chris HarperTeam Jayco - AlUla+6.5941
13Laurens De PlusINEOS Grenadiers+8.0337
14Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+9.5232
15William BartaMovistar Team+15.0128
16Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+15.4125
17Ewen CostiouArkea - B&B Hotels+16.2522
18Louis VervaekeSoudal - Quick Step+19.0319
19Yannis VoisardTudor Pro Cycling Team+21.2216
20Quentin PacherGroupama - FDJ+21.2415
21Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+23.3214
22Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+24.1113
23Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+24.2812
24Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.11
25Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+26.5310
26Ion Izagirre InsaustiCofidis+37.2710
27Mattia CattaneoSoudal - Quick Step+38.2710
28Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+39.2110
29Matteo SobreroBora - Hansgrohe+42.4810
30Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+47.2710
31Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale+49.4010
32Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+50.1010
33Julien BernardLidl - Trek+50.2210
34Bob JungelsBora - Hansgrohe+50.4110
35Michael StorerTudor Pro Cycling Team+51.5110
36Luca VergallitoAlpecin - Deceuninck+53.5510
37Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+54.1610
38Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+55.1910
39Jasha SütterlinBahrain Victorious+56.4110
40Harrison SweenyEF Education - EasyPost+57.0610
41Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.10
42Jon Barrenetxea GolzarriMovistar Team+57.2310
43Victor CampenaertsLotto - Dstny+59.2010
44Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+1.00.1410
45Michael Valgren AndersenEF Education - EasyPost+1.00.1610
46Jordan JegatTotalEnergies+1.01.1210
47Nils PolittUAE Team Emirates+1.01.5510
48Owain DoullEF Education - EasyPost+1.02.0110
49Jakob FuglsangEkipa amatorska 2024+1.04.4110
50Finn Fisher-BlackUAE Team Emirates+1.06.3610

Klasyfikacja górska: (2024-03-10)

- klasyfikacja górska [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step p.35
2Mathieu BurgaudeauTotalEnergies p.25
3Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team p.15
4Alexander VlasovBora - Hansgrohe p.10
5Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike p.5
6Victor CampenaertsLotto - Dstny p.3

Klasyfikacja punktowa: (2024-03-10)

- Klasyfikacja punktowa [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step p.35
2Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek p.25
3Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike p.15
4Mads PedersenLidl - Trek p.10
5Laurence PithieGroupama - FDJ p.5
6Danny Van PoppelBora - Hansgrohe p.3

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikepo 1. etapie10
1Laurence PithieGroupama - FDJpo 2. etapie10
1Brandon McnultyUAE Team Emiratespo 3. etapie10
1Luke PlappTeam Jayco - AlUlapo 4. etapie10
1Luke PlappTeam Jayco - AlUlapo 5. etapie10
1Brandon McnultyUAE Team Emiratespo 6. etapie10
1Brandon McnultyUAE Team Emiratespo 7. etapie10

Wyniki etapu 1: (2024-03-03)

- sprint na pagórkowatym etapie z końcówką pagórkowatą [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike3.36.2835
2Mads PedersenLidl - Treks.t.25
3Laurence PithieGroupama - FDJs.t.15
4Nils EekhoffTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.10
5Madis MihkelsIntermarché - Wantys.t.5
6Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-03-04)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Team4.41.0235
2Laurence PithieGroupama - FDJs.t.25
3Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.15
4Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.10
5Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.5
6Sam BennettDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-03-05)

- Jazda drużynowa na czas [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+31.239
1Brandon McnultyUAE Team Emirates+31.239
1Finn Fisher-BlackUAE Team Emirates+31.239
1Jay VineUAE Team Emirates+31.239
2Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla+0.156
2Chris HarperTeam Jayco - AlUla+0.156
2Luke PlappTeam Jayco - AlUla+0.156
3Owain DoullEF Education - EasyPost+0.204
3Harrison SweenyEF Education - EasyPost+0.204
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.223
4Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+0.223
5Laurens De PlusINEOS Grenadiers+0.221
5Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+0.221
5Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+0.221
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.221
6Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+0.381
6Wilco KeldermanTeam Visma - Lease a Bike+0.381
6Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+0.381

Wyniki etapu 4: (2024-03-06)

- idealnie pagórkowato/górski etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious4.25.5235
2Luke PlappTeam Jayco - AlUla+0.1025
3Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+0.3715
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.10
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.395
6Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-03-07)

- sprint na pagórkowatym etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike4.23.4435
2Mads PedersenLidl - Treks.t.25
3Pascal AckermannEkipa amatorska 2024s.t.15
4Sam BennettDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.10
5Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.5
6Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3

Wyniki etapu 6: (2024-03-08)

- mocno pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek41.36.5135
2Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.25
3Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.15
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.5210
5Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+0.535
6Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.3

Wyniki etapu 7: (2024-03-09)

- lekki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander VlasovBora - Hansgrohe2.44.0335
2Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.0825
3Primoz RoglicBora - Hansgrohes.t.15
4Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.10
5Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
6Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+0.133

Wyniki etapu 8: (2024-03-10)

- idealnie pagórkowato/górski etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step2.50.0335
2Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.25
3Alexander VlasovBora - Hansgrohe+0.5015
4Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+1.3910
5Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.5
6Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+2.133
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)