Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 10:22

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-03-16)

- pagórkowaty etap [Classic - normal]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck6.15.45240
2Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.150
3Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.120
4Mads PedersenLidl - Treks.t.108
5Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.96
6Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.84
7Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.72
8Jasper StuyvenLidl - Treks.t.60
9Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.53
10Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceunincks.t.48
11Thomas PidcockINEOS Grenadierss.t.43
12Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.39
13Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Step+0.3535
14Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikes.t.31
15Laurence PithieGroupama - FDJs.t.28
16Kasper AsgreenSoudal - Quick Steps.t.25
17Corbin StrongEkipa amatorska 2024s.t.23
18Simon ClarkeEkipa amatorska 2024s.t.21
19Quentin PacherGroupama - FDJs.t.19
20Benoit CosnefroyDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.17
21Matteo TrentinTudor Pro Cycling Teams.t.15
22Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.13
23Stefan KüngGroupama - FDJs.t.12
24Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.11
25Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.10
26Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.9
27Biniyam GhirmayIntermarché - Wantys.t.8
28Davide De PrettoTeam Jayco - AlUlas.t.7
29Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.6
30Fred WrightBahrain Victoriouss.t.5
31Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceunincks.t.5
32Toms SkujinšLidl - Treks.t.5
33Odd Christian EikingUno-X Mobilitys.t.5
34Jonas AbrahamsenUno-X Mobilitys.t.5
35Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.5
36Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.5
37Marco HallerBora - Hansgrohes.t.5
38Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.5
39Georg ZimmermannIntermarché - Wanty+0.455
40Filippo GannaINEOS Grenadiers+1.115
41Axel ZingleCofidis+1.165
42Jon Barrenetxea GolzarriMovistar Teams.t.5
43Arnaud DemareArkea - B&B Hotelss.t.5
44Mirco MaestriTeam Polti - Kometas.t.5
45Nico DenzBora - Hansgrohes.t.5
46Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.5
47Fredrik DversnesUno-X Mobilitys.t.5
48Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5
49Carlos Canal BlancoMovistar Teams.t.5
50Filippo MagliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.5
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)