Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 11:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-03-24)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates28.21.29220
2Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+3.41165
3Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+5.03132
4Alexander VlasovBora - Hansgrohe+5.56121
5Enric Mas NicolauMovistar Team+6.01110
6Chris HarperTeam Jayco - AlUlas.t.99
7Lenny MartinezGroupama - FDJ+6.0288
8Antonio TiberiBahrain Victorious+6.3377
9Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.66
10Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+7.2755
11Wout PoelsBahrain Victorious+7.4147
12Cristian Rodriguez MartinArkea - B&B Hotels+8.1841
13Sepp KussTeam Visma - Lease a Bike+8.2037
14Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+9.0432
15George BennettEkipa amatorska 2024+9.3528
16Laurens De PlusINEOS Grenadiers+11.2525
17Carlos Verona QuintanillaLidl - Trek+11.4622
18Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+12.2719
19Damiano CarusoBahrain Victorious+13.3616
20Jan HirtSoudal - Quick Step+14.0715
21Johannes KulsetUno-X Mobility+15.1514
22Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+15.2113
23Antonio Eric Fagundez LimaBurgos - BH+15.5412
24Sean QuinnEF Education - EasyPost+16.1411
25Andreas LeknessundUno-X Mobility+16.2310
26Guillaume MartinCofidis+17.1710
27Geraint ThomasINEOS Grenadiers+18.0810
28Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiale+19.1610
29Pablo Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+20.4510
30Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+21.1010
31Darren RaffertyEF Education - EasyPost+23.4010
32William Junior LecerfSoudal - Quick Step+24.3310
33Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe+27.4210
34Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+29.1210
35Steven KruijswijkTeam Visma - Lease a Bike+29.1410
36Michael WoodsEkipa amatorska 2024+31.2510
37Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+31.3810
38Juan Pedro LopezLidl - Trek+33.0710
39Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+34.2410
40Victor LangellottiEkipa amatorska 2024+34.4710
41Patrick KonradLidl - Trek+34.4910
42Sam OomenLidl - Trek+35.3410
43Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+35.3710
44Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024+36.1510
45Louis MeintjesIntermarché - Wanty+36.2210
46Florian LipowitzBora - Hansgrohe+37.0110
47Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+37.3010
48Brandon Smith Rivera VargasINEOS Grenadiers+39.0010
49Jack HaigBahrain Victorious+39.1310
50Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+40.4010

Klasyfikacja górska: (2024-03-24)

- klasyfikacja górska [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates p.35
2Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step p.25
3Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team p.15
4Marc Soler GimenezUAE Team Emirates p.10
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers p.5
6Alexander VlasovBora - Hansgrohe p.3

Klasyfikacja punktowa: (2024-03-24)

- Klasyfikacja punktowa [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates p.35
2Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step p.25
3Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024 p.15
4Axel LauranceAlpecin - Deceuninck p.10
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers p.5
6Idar AndersenUno-X Mobility p.3

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024po 1. etapie10
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 2. etapie10
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 3. etapie10
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 4. etapie10
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 5. etapie10
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 6. etapie10

Wyniki etapu 1: (2024-03-18)

- pagórkowato/górski etap ze sprintem grupy (ok. 40) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nicholas SchultzEkipa amatorska 20244.11.3835
2Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.25
3Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024s.t.15
4Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.10
5Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.5
6Rémy RochasGroupama - FDJs.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-03-19)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates4.52.3735
2Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+1.2325
3Alexander VlasovBora - Hansgrohe+1.2415
4Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+1.3810
5Lenny MartinezGroupama - FDJ+1.435
6Chris HarperTeam Jayco - AlUla+1.443

Wyniki etapu 3: (2024-03-20)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates4.34.2535
2Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+0.4825
3Antonio TiberiBahrain Victorious+1.0315
4Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.10
5Sepp KussTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
6Alexander VlasovBora - Hansgrohe+1.103

Wyniki etapu 4: (2024-03-21)

- średnio pofałdowany etap - sprint z grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marijn Van Den BergEF Education - EasyPost3.40.1935
2Arne MaritIntermarché - Wantys.t.25
3Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.15
4Bryan CoquardCofidiss.t.10
5Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.5
6Cyril BartheGroupama - FDJs.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-03-22)

- sprint na pagórkowatym etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Axel LauranceAlpecin - Deceuninck3.36.0535
2Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.25
3Bryan CoquardCofidiss.t.15
4Orluis AularCaja Rural - Seguros RGAs.t.10
5Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024s.t.5
6Patrick KonradLidl - Treks.t.3

Wyniki etapu 6: (2024-03-23)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates4.11.5335
2Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.5725
3Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.15
4Enric Mas NicolauMovistar Team+2.1410
5Chris HarperTeam Jayco - AlUla+2.165
6Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.3

Wyniki etapu 7: (2024-03-24)

- pagórkowato/górski etap ze sprintem grupy (ok. 40) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates3.15.2335
2Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.25
3Guillaume MartinCofidiss.t.15
4Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024s.t.10
5Patrick KonradLidl - Treks.t.5
6Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)