Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 11:11

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-03-31)

- trudny bruk [Classic - cobble]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck6.05.17240
2Luca MozzatoArkea - B&B Hotels+1.06150
3Nils PolittUAE Team Emiratess.t.120
4Mikkel Norsgaard BjergUAE Team Emiratess.t.108
5António MorgadoUAE Team Emiratess.t.96
6Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.84
7Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.72
8Dylan TeunsEkipa amatorska 2024s.t.60
9Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.53
10Toms SkujinšLidl - Treks.t.48
11Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.43
12Tim WellensUAE Team Emirates+1.1639
13Riley SheehanEkipa amatorska 2024+2.0235
14Kamil MaleckiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.31
15Tiesj BenootTeam Visma - Lease a Bikes.t.28
16Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.25
17Joshua TarlingINEOS Grenadierss.t.23
18Yves LampaertSoudal - Quick Steps.t.21
19Matteo TrentinTudor Pro Cycling Teams.t.19
20Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+2.4117
21Laurenz RexIntermarché - Wantys.t.15
22Mads PedersenLidl - Treks.t.13
23Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.12
24Rasmus TillerUno-X Mobilitys.t.11
25Mike TeunissenIntermarché - Wantys.t.10
26Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.9
27Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.8
28Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.7
29Owain DoullEF Education - EasyPost+3.206
30Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
31Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+3.385
32Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+4.295
33Marco HallerBora - Hansgrohes.t.5
34Jannik SteimleQ36.5 Pro Cycling Teams.t.5
35Jonas RutschEF Education - EasyPosts.t.5
36Stefan BisseggerEF Education - EasyPosts.t.5
37John DegenkolbTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5
38Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.5
39Laurence PithieGroupama - FDJs.t.5
40Per Strand HagenesTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
41Stefan KüngGroupama - FDJs.t.5
42Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bike+4.395
43Krists NeilandsEkipa amatorska 2024+6.155
44Jenno BerckmoesLotto - Dstnys.t.5
45Michael Valgren AndersenEF Education - EasyPost+7.355
46Fabio ChristenQ36.5 Pro Cycling Teams.t.5
47Kasper AsgreenSoudal - Quick Steps.t.5
48Corbin StrongEkipa amatorska 2024s.t.5
49Nils EekhoffTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5
50Fred WrightBahrain Victoriouss.t.5
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)