Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 09:01

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-04-06)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates15.56.50220
2Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+0.42165
3Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+0.43132
4Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+1.23121
5Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.46110
6Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+1.4899
7Isaac Del Toro RomeroUAE Team Emirates+2.1588
8Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+2.3877
9Ion Izagirre InsaustiCofidis+3.0666
10Alex BaudinDecathlon - Ag2r La Mondiale+3.0755
11Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+3.0947
12Jai HindleyBora - Hansgrohe+3.1941
13Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+3.4037
14Victor LangellottiEkipa amatorska 2024+3.5932
15Alex Aranburu DebaMovistar Team+4.0128
16Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.25
17Jordan JegatTotalEnergies+4.0822
18Ethan HayterINEOS Grenadiers+4.1019
19Oscar OnleyTeam dsm-firmenich - PostNL+4.4816
20Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+5.3215
21Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+6.0114
22Simon GeschkeCofidis+6.1413
23Quentin PacherGroupama - FDJ+6.1712
24Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadi+6.1811
25William Junior LecerfSoudal - Quick Step+6.3110
26Brandon Smith Rivera VargasINEOS Grenadiers+6.3910
27Bauke MollemaLidl - Trek+6.4110
28Luca VergallitoAlpecin - Deceunincks.t.10
29Ibon Ruiz SedanoEquipo Kern Pharma+7.1010
30Edoardo ZambaniniBahrain Victorious+7.2710
31Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL+7.2810
32Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+7.3210
33Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.10
34Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+7.4210
35Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+8.2410
36Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH+8.2710
37Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+8.4410
38Romain GrégoireEkipa amatorska 2024+9.3910
39Archie RyanEF Education - EasyPost+10.0410
40Louis MeintjesIntermarché - Wanty+10.3210
41Sepp KussTeam Visma - Lease a Bike+11.0410
42Orluis AularCaja Rural - Seguros RGA+11.3110
43Tao Geoghegan HartLidl - Trek+12.0310
44Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+12.1910
45Davide FormoloMovistar Teams.t.10
46Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+12.2610
47Gianmarco GarofoliAstana Qazaqstan Team+12.4210
48Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+12.5010
49Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+13.0010
50James ShawEF Education - EasyPost+13.1710

Klasyfikacja górska: (2024-04-06)

- klasyfikacja górska [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sepp KussTeam Visma - Lease a Bike p.35
2Louis MeintjesIntermarché - Wanty p.25
3Isaac Del Toro RomeroUAE Team Emirates p.15
4Rein TaaramäeIntermarché - Wanty p.10
5Igor ArrietaUAE Team Emirates p.5
6Oscar OnleyTeam dsm-firmenich - PostNL p.3

Klasyfikacja punktowa: (2024-04-06)

- Klasyfikacja punktowa [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alex Aranburu DebaMovistar Team p.35
2Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates p.25
3Romain GrégoireEkipa amatorska 2024 p.15
4Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers p.10
5Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek p.5
6Isaac Del Toro RomeroUAE Team Emirates p.3

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicBora - Hansgrohepo 1. etapie10
1Primoz RoglicBora - Hansgrohepo 2. etapie10
1Primoz RoglicBora - Hansgrohepo 3. etapie10
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trekpo 4. etapie10
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trekpo 5. etapie10

Wyniki etapu 1: (2024-04-01)

- lekko pagórkowata ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicBora - Hansgrohe12.3435
2Jay VineUAE Team Emirates+0.0725
3Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+0.1015
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.1110
5Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bike+0.155
6Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+0.163

Wyniki etapu 2: (2024-04-02)

- pagórkowato/górski etap ze sprintem grupy (ok. 40) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Paul LapeiraDecathlon - Ag2r La Mondiale3.42.2835
2Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.25
3Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.15
4Pau Miquel DelgadoEquipo Kern Pharmas.t.10
5Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.5
6Guillermo Thomas Silva CoussanCaja Rural - Seguros RGAs.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-04-03)

- sprint na pagórkowatym etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Quinten HermansAlpecin - Deceuninck4.40.5935
2Edoardo ZambaniniBahrain Victoriouss.t.25
3Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.15
4Davide De PrettoTeam Jayco - AlUlas.t.10
5Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.5
6Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.3

Wyniki etapu 4: (2024-04-04)

- ucieczka na pagórkowatym + sprint z większej grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Louis MeintjesIntermarché - Wanty35
2Reuben ThompsonGroupama - FDJs.t.25
3Karel VacekBurgos - BHs.t.15
4Mikel Retegi GoniEquipo Kern Pharmas.t.10
5Mathieu BurgaudeauTotalEnergiess.t.5
6Joseba Lopez CuestaCaja Rural - Seguros RGAs.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-04-05)

- pagórkowato/górski etap ze sprintem grupy (ok. 40) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Romain GrégoireEkipa amatorska 20243.43.2835
2Orluis AularCaja Rural - Seguros RGAs.t.25
3Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.15
4Quentin PacherGroupama - FDJs.t.10
5Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.5
6Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.3

Wyniki etapu 6: (2024-04-06)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers3.37.1335
2Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.25
3Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+0.4115
4Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.10
5Oscar OnleyTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5
6Bauke MollemaLidl - Trek+1.313
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)