Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 07:31

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-04-19)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Pedro LopezLidl - Trek18.20.43100
2Ben Alexander O'ConnorDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.3875
3Antonio TiberiBahrain Victorious+0.4260
4Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.4455
5Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+0.4850
6Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.45
7Michael StorerTudor Pro Cycling Team+1.4040
8Giulio PellizzariVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+1.5435
9Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+2.5230
10Davide PiganzoliTeam Polti - Kometa+2.5825
11Mathys RondelEkipa amatorska 2024+4.1722
12Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+4.4819
13Geraint ThomasINEOS Grenadiers+5.0617
14Torstein TraeenBahrain Victorious+9.4015
15Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+10.4213

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierspo 1. etapie5
1Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierspo 2. etapie5
1Juan Pedro LopezLidl - Trekpo 3. etapie5
1Juan Pedro LopezLidl - Trekpo 4. etapie5

Wyniki etapu 1: (2024-04-15)

- idealnie pagórkowato/górski etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers3.17.0615
2Chris HarperTeam Jayco - AlUlas.t.7
3Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-04-16)

- ucieczka na pagórkowatym + sprint z redukowanej grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla4.47.3715
2Patrick GamperBora - Hansgrohe+1.207
3Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+1.243

Wyniki etapu 3: (2024-04-17)

- idealnie pagórkowato/górski etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Pedro LopezLidl - Trek3.16.1115
2Giulio PellizzariVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+0.227
3Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+0.383

Wyniki etapu 4: (2024-04-18)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Simon CarrEF Education - EasyPost4.06.2715
2Michael StorerTudor Pro Cycling Team+1.197
3Ben Alexander O'ConnorDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-04-19)

- górsko/pagórkowaty etap ze sprintem grupy (ok. 20) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale2.50.2015
2Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.7
3Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)