Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 08:20

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Brandon McnultyUAE Team Emirates3.57.3760
2Joel SuterTudor Pro Cycling Team+1.1736
3Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.30
4Tim WellensUAE Team Emiratess.t.27
5Simon ClarkeEkipa amatorska 2024s.t.24
6Alejandro Valverde BelmonteKoniec kariery 2024s.t.21
7Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.18
8Łukasz OwsianArkea - B&B Hotelss.t.15
9Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.12
10Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+2.549
11Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla+2.550
12Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
13Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.0
14Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
15Raul Garcia PiernaArkea - B&B Hotelss.t.0
16Laurens HuysArkea - B&B Hotelss.t.0
17Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
18Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
19Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
20Jaakko HänninenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
21Ben HermansCofidiss.t.0
22Elie GesbertArkea - B&B Hotelss.t.0
23Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
24Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2024s.t.0
25Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
26James PiccoliEkipa amatorska 2024s.t.0
27Cian UijtdebroeksTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
28Gregor MühlbergerMovistar Teams.t.0
29Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+2.590
30Simon GeschkeCofidiss.t.0
31Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+7.310
32Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
33Ryan GibbonsLidl - Treks.t.0
34Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024s.t.0
35Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
36Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+9.060
37Mattia BaisTeam Polti - Kometas.t.0
38Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
39Mirco MaestriTeam Polti - Kometas.t.0
40Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2024s.t.0
41Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
42Angel Madrazo RuizEkipa amatorska 2024s.t.0
43Loïc VliegenBingoal - WBs.t.0
44Biniyam GhirmayIntermarché - Wantys.t.0
45Daan HooleLidl - Treks.t.0
46Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
47Patrick KonradLidl - Treks.t.0
48Davide BaisTeam Polti - Kometas.t.0
49Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
50Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
51Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
52Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+10.430
53Ruben ApersEkipa amatorska 2024+12.100
54Jordy BoutsTdT - Unibets.t.0
55Stijn DaemenEkipa amatorska 2024s.t.0
56Barnabás PEÁKEkipa amatorska 2024s.t.0
57Thibaut PonsaertsEkipa amatorska 2024s.t.0
58Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
59Mateu Estelrich CabanellasEkipa amatorska 2024s.t.0
60Jens SchuermansEkipa amatorska 2024s.t.0
61Luis-Joe LührsBora - Hansgrohes.t.0
62Marcos Jurado RodriguezEkipa amatorska 2024s.t.0
63Thomas ArmstrongEkipa amatorska 2024s.t.0
64Jenthe BiermansArkea - B&B Hotelss.t.0
65Sander De PestelDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
66Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
67Abner Santiago Umba LópezAstana Qazaqstan Teams.t.0
68Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
69Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
70Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
71Pablo Alonso MontesEkipa amatorska 2024s.t.0
72Miguel Eduardo Florez LopezEkipa amatorska 2024s.t.0
73Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
74Pelayo Sanchez MayoMovistar Teams.t.0
75Thomas JosephEkipa amatorska 2024s.t.0
76Asier Etxeberria ZafraEuskaltel - Euskadis.t.0
77Sergio Garcia GonzalezEkipa amatorska 2024s.t.0
78Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
79Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
80Omar El GouziEkipa amatorska 2024s.t.0
81Igor ArrietaUAE Team Emiratess.t.0
82Matthew HolmesEkipa amatorska 2024s.t.0
83Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
84Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
85Gijs Van HoeckeIntermarché - Wantys.t.0
86Julian MertensBingoal - WBs.t.0
87Andres Camilo Ardila OrdonezEkipa amatorska 2024s.t.0
88Eddy FineCofidiss.t.0
89Thomas ChampionCofidiss.t.0
90Juan Diego Hoyos CanoEkipa amatorska 2024s.t.0
91Alejandro Ropero MolinaEkipa amatorska 2024s.t.0
92Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2024s.t.0
93Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
94Diego Rubio HernandezEkipa amatorska 2024s.t.0
95Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
96Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
97Nans PetersDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
98Riccardo LuccaVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
99Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharmas.t.0
100Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
101Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
102Lorenzo GinestraEkipa amatorska 2024s.t.0
103William BartaMovistar Teams.t.0
104Andre Marcelino DominguesEkipa amatorska 2024s.t.0
105Jan BakelantsEkipa amatorska 2024s.t.0
106Anthony DelaplaceArkea - B&B Hotelss.t.0
107Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
108Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
109Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024s.t.0
110Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024s.t.0
111Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
112Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
113Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
114Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
115Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.0
116Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
117Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.0
118Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
119Hector Carretero MillanEkipa amatorska 2024s.t.0
120Jack BauerEkipa amatorska 2024s.t.0
121Dion SmithIntermarché - Wantys.t.0
122Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
123Harrison SweenyEF Education - EasyPosts.t.0
124Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2024+17.300
125Thimo WillemsEkipa amatorska 2024s.t.0
126Robbe Van PraetEkipa amatorska 2024s.t.0
127Sven BurgerEkipa amatorska 2024s.t.0
128Joan Marti Bennassar RosselloEkipa amatorska 2024s.t.0
129Alexander EdmondsonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
130Milan FretinCofidiss.t.0
131Isaac Canton SerranoEkipa amatorska 2024s.t.0
132Gilles BorraEkipa amatorska 2024s.t.0
133Jorre DebaeleEkipa amatorska 2024s.t.0
134Omer GoldsteinEkipa amatorska 2024s.t.0
135Francesco ZandriEkipa amatorska 2024s.t.0
136Kamil MaleckiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
137Andreas MiltiadisEkipa amatorska 2024s.t.0
138Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
139Tuur DensTeam Flanders - Baloises.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)