Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-06-2024 00:36

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteKoniec kariery 20244.15.0090
2Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.54
3Alexander VlasovBora - Hansgrohe+0.0645
4Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla+0.1040
5Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.35
6Simon ClarkeEkipa amatorska 2024s.t.31
7Elie GesbertArkea - B&B Hotelss.t.27
8Tim WellensUAE Team Emirates+0.1323
9Kobe GoossensIntermarché - Wanty+0.1919
10Simon GeschkeCofidis+0.2815
11Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+0.2911
12Enric Mas NicolauMovistar Team+0.328
13Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi+0.355
14Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+0.395
15Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.5
16Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.5
17Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.5
18Nans PetersDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.475
19Biniyam GhirmayIntermarché - Wantys.t.5
20Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.5
21Miguel Eduardo Florez LopezEkipa amatorska 2024+0.520
22Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadi+0.560
23Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
24James PiccoliEkipa amatorska 2024s.t.0
25Andreas Lorentz KronLotto - Dstny+0.580
26Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
27Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+1.020
28Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+1.090
29Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+1.280
30Łukasz OwsianArkea - B&B Hotels+1.360
31Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharma+1.390
32Jan BakelantsEkipa amatorska 2024+1.510
33Hector Carretero MillanEkipa amatorska 2024+1.530
34Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+2.020
35Loïc VliegenBingoal - WB+2.090
36Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.390
37Matthew HolmesEkipa amatorska 2024+3.240
38Harm VanhouckeLotto - Dstny+4.180
39Frederik WandahlBora - Hansgrohe+4.430
40Patrick KonradLidl - Treks.t.0
41Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+6.200
42Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024+6.290
43Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
44Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024s.t.0
45Jens SchuermansEkipa amatorska 2024s.t.0
46Pelayo Sanchez MayoMovistar Teams.t.0
47Jaakko HänninenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
48Igor ArrietaUAE Team Emiratess.t.0
49Davide BaisTeam Polti - Kometas.t.0
50Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
51Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+6.380
52Antonio TiberiBahrain Victorious+6.440
53Omer GoldsteinEkipa amatorska 2024s.t.0
54Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2024s.t.0
55Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
56Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024+6.530
57Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+6.580
58Robbe GhysAlpecin - Deceunincks.t.0
59Anthony DelaplaceArkea - B&B Hotels+7.110
60Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
61Jesus Herrada LopezCofidis+7.180
62Andres Camilo Ardila OrdonezEkipa amatorska 2024+7.590
63Jacopo MoscaLidl - Trek+8.250
64Antonio Jesus Soto GuiraoEquipo Kern Pharma+8.400
65Umberto MarengoEkipa amatorska 2024+9.590
66Lluis Guillermo Mas BonetEkipa amatorska 2024+11.200
67Diego Pablo SevillaTeam Polti - Kometas.t.0
68Nils PolittUAE Team Emirates+11.280
69Abner Santiago Umba LópezAstana Qazaqstan Team+11.560
70Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+12.160
71Laurens HuysArkea - B&B Hotels+12.500
72Thibaut PonsaertsEkipa amatorska 2024+17.280
73Mateu Estelrich CabanellasEkipa amatorska 2024s.t.0
74Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2024s.t.0
75Milan FretinCofidiss.t.0
76Matthew Van SchoorEkipa amatorska 2024s.t.0
77Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
78Daniel David Hoyos LargoEkipa amatorska 2024s.t.0
79Kamiel BonneuTeam Flanders - Baloises.t.0
80Ricardo Alejandro Zurita GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
81Yesid Albeiro Pira ParadaEkipa amatorska 2024s.t.0
82Barnabás PEÁKEkipa amatorska 2024s.t.0
83Julian MertensBingoal - WBs.t.0
84Andre Rodrigues CarvalhoEkipa amatorska 2024s.t.0
85Thomas ChampionCofidiss.t.0
86Jordy BoutsTdT - Unibets.t.0
87Kamil MaleckiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
88Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
89Leslie LührsEkipa amatorska 2024s.t.0
90Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024s.t.0
91Lorenzo GinestraEkipa amatorska 2024s.t.0
92Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
93Alejandro Ropero MolinaEkipa amatorska 2024s.t.0
94Reto HollensteinEkipa amatorska 2024s.t.0
95Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
96Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
97Barry MillerEkipa amatorska 2024s.t.0
98Gaizka Gurrutxaga EtxeberriaEkipa amatorska 2024s.t.0
99Thomas ArmstrongEkipa amatorska 2024s.t.0
100Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2024s.t.0
101Andreas MiltiadisEkipa amatorska 2024s.t.0
102Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
103Kevin Van MelsenEkipa amatorska 2024+17.330
104Iker Ballarin MansoEkipa amatorska 2024+17.350
105Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2024s.t.0
106Robbe Van PraetEkipa amatorska 2024s.t.0
107Victor VerschaeveEkipa amatorska 2024s.t.0
108Kasper SaverEkipa amatorska 2024+17.430
109Ruben ApersEkipa amatorska 2024s.t.0
110Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
111Mario Aparicio MunozBurgos - BH+17.440
112Ivan Moreno SanchezEkipa amatorska 2024s.t.0
113Jack BauerEkipa amatorska 2024s.t.0
114Jan PolancEkipa amatorska 2024+17.480
115Marcos Jurado RodriguezEkipa amatorska 2024+17.560
116Thomas JosephEkipa amatorska 2024+18.030
117Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
118Gijs Van HoeckeIntermarché - Wantys.t.0
119Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+18.070
120Angel Madrazo RuizEkipa amatorska 2024+18.180
121Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+18.200
122Xabier Isasa LarrañagaEuskaltel - Euskadis.t.0
123Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
124Harrison SweenyEF Education - EasyPost+18.230
125Albert Torres BarceloMovistar Team+18.350
126Juan Diego Hoyos CanoEkipa amatorska 2024+18.380
127Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+18.490
128Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
129Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
130Stijn DaemenEkipa amatorska 2024+19.020
131Raul Rota RusEkipa amatorska 2024+19.190
132Sander De PestelDecathlon - Ag2r La Mondiale+19.300

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)