Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 21:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benjamin ThomasCofidis14.39.32120
2Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.1690
3Tobias Halland JohannessenUno-X Mobility+0.3272
4Pierre LatourTotalEnergies+0.3566
5Mathieu BurgaudeauTotalEnergies+1.0260
6Diego UlissiUAE Team Emirates+1.0954
7Connor SwiftINEOS Grenadiers+1.1348
8Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+1.2242
9Toms SkujinšLidl - Trek+1.4836
10Quentin PacherGroupama - FDJ+1.5630
11Thibaut PinotEkipa amatorska 2024+2.0027
12Hugo HouleEkipa amatorska 2024+2.4124
13Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+3.0021
14Lilian CalmejaneIntermarché - Wanty+3.1018
15Jesus Herrada LopezCofidis+3.5116
16Edvald Boasson HagenDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.0014
17Bryan CoquardCofidis+4.4212
18Fabien DoubeyTotalEnergies+4.5010
19Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+5.239
20Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.8
21Rémy MertzEkipa amatorska 2024+5.280
22Pau Miquel DelgadoEquipo Kern Pharma+5.340
23Luc WirtgenTudor Pro Cycling Team+6.020
24Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharma+6.080
25Louis BarreArkea - B&B Hotels+6.210
26Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024+6.260
27Paul LapeiraDecathlon - Ag2r La Mondiale+6.280
28Nicolas DebeaumarcheCofidis+6.430
29Matis LouvelArkea - B&B Hotels+6.460
30Daniel Alejandro Mendez NorenaEkipa amatorska 2024+7.120
31Magnus SheffieldINEOS Grenadiers+7.210
32Sebastian SchönbergerEkipa amatorska 2024+7.370
33Corbin StrongEkipa amatorska 2024+7.440
34Quentin JaureguiEkipa amatorska 2024+7.540
35Lindsay De VylderTeam Flanders - Baloise+8.060
36Alessandro CoviUAE Team Emirates+8.240
37Mads PedersenLidl - Trek+9.110
38Thibault FerasseEkipa amatorska 2024+9.250
39Maxime JarnetEkipa amatorska 2024+9.460
40Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+10.050
41Arne MaritIntermarché - Wanty+10.080
42Victor KoretzkyEkipa amatorska 2024+10.230
43Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+10.330
44Antonio TiberiBahrain Victorious+10.470
45Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Team+11.020
46Samuel GazeAlpecin - Deceuninck+11.030
47Matthieu LadagnousEkipa amatorska 2024+11.120
48Antoine RaugelEkipa amatorska 2024+11.260
49Rémy RochasGroupama - FDJ+11.300
50Bauke MollemaLidl - Trek+11.360
51Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024+11.480
52Geoffrey SoupeTotalEnergies+11.510
53Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobility+12.080
54Ward VanhoofTeam Flanders - Baloise+12.230
55Eugenio Sanchez LopezEquipo Kern Pharma+12.250
56Jeremy CabotEkipa amatorska 2024s.t.0
57Clément RussoGroupama - FDJ+12.360
58Alessandro VerreArkea - B&B Hotels+12.370
59Anders SkaarsethUno-X Mobility+13.470
60Michael Valgren AndersenEF Education - EasyPost+13.500
61Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+14.160
62Simone PetilliIntermarché - Wanty+14.360
63Piet AllegaertCofidis+14.410
64Aimé De GendtCofidis+14.560
65Rasmus TillerUno-X Mobility+15.030
66Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+15.040
67Mikael CherelEkipa amatorska 2024+15.220
68Alexandre DelettreEkipa amatorska 2024+15.240
69Yoann PaillotEkipa amatorska 2024+15.360
70Daryl ImpeyEkipa amatorska 2024+15.420
71Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024+15.520
72Alan RiouArkea - B&B Hotels+16.010
73Georg ZimmermannIntermarché - Wanty+16.180
74Maël GueganEkipa amatorska 2024+16.460
75Théo DelacroixEkipa amatorska 2024+16.480
76Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024+17.010
77Owain DoullEF Education - EasyPost+17.120
78Tony GallopinEkipa amatorska 2024+17.130
79Jens ReyndersEkipa amatorska 2024+17.280
80Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantini+17.310
81Ibon Ruiz SedanoEquipo Kern Pharma+17.400
82Guillaume Van KeirsbulckEkipa amatorska 2024+18.390
83Jay VineUAE Team Emirates+18.440
84Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+19.460
85Filippo GannaINEOS Grenadiers+19.480
86Miguel HeidemannEkipa amatorska 2024+20.340
87Charlie ArimontSoudal - Quick Steps.t.0
88Kristoffer HalvorsenEkipa amatorska 2024+21.070
89Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+21.230
90Alex KirschLidl - Trek+21.350
91Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+21.360
92Filippo BaronciniUAE Team Emirates+22.470
93Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024+23.020
94Alexys BrunelEkipa amatorska 2024+23.060
95Guy SagivEkipa amatorska 2024+23.090
96Magnus Cort NielsenUno-X Mobility+23.270
97Clément CariseyEkipa amatorska 2024+23.380
98Morne Van NiekerkEkipa amatorska 2024+23.480
99Thomas BoudatEkipa amatorska 2024+24.060
100Gerben ThijssenIntermarché - Wanty+24.520
101Morten HulgaardEkipa amatorska 2024+25.250
102Alexis GougeardCofidis+26.120
103Joel SuterTudor Pro Cycling Team+26.140
104Raphael ParisellaEkipa amatorska 2024+26.320
105Samuel LerouxEkipa amatorska 2024+26.560
106Boy Van PoppelIntermarché - Wanty+27.140
107Tom PaquetEkipa amatorska 2024+27.310
108Karl Patrick LaukEkipa amatorska 2024+27.460
109Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharma+28.150
110Laurens De PlusINEOS Grenadiers+29.270
111Ben TulettTeam Visma - Lease a Bike+29.540
112Tony HurelEkipa amatorska 2024+30.170
113Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2024+30.250
114Kim HeidukINEOS Grenadiers+30.260
115Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+30.450
116Thomas ScullyEkipa amatorska 2024+31.440
117Tom PaquotIntermarché - Wanty+32.090
118Pascal AckermannEkipa amatorska 2024+35.090
119Norman VahtraEkipa amatorska 2024+35.360
120Christopher LawlessEkipa amatorska 2024+36.550
121Thomas DenisEkipa amatorska 2024+37.340
122Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+40.100
123Taj JonesEkipa amatorska 2024+48.010

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenLidl - Trek3.32.4720
2Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024+0.0110
3Edvald Boasson HagenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
4Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
5Mathieu BurgaudeauTotalEnergiess.t.0
6Christopher LawlessEkipa amatorska 2024+0.040
7Filippo GannaINEOS Grenadiers+0.070
8Benjamin ThomasCofidiss.t.0
9Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024s.t.0
10Toms SkujinšLidl - Trek+0.110
11Pierre LatourTotalEnergies+0.180
12Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
13Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobilitys.t.0
14Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+0.240
15Anders SkaarsethUno-X Mobility+0.300
16Itmar EinhornEkipa amatorska 2024+0.320
17Alex KirschLidl - Trek+0.410
18Clément RussoGroupama - FDJs.t.0
19Guillaume Van KeirsbulckEkipa amatorska 2024s.t.0
20Thomas BoudatEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Bryan CoquardCofidis3.41.4620
2Mads PedersenLidl - Treks.t.10
3Tobias Halland JohannessenUno-X Mobilitys.t.5
4Mathieu BurgaudeauTotalEnergiess.t.0
5Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.040
6Benjamin ThomasCofidis+0.060
7Milan MentenLotto - Dstny+0.070
8Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
9Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
10Corbin StrongEkipa amatorska 2024s.t.0
11Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
12Jay VineUAE Team Emiratess.t.0
13Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharma+0.170
14Thibault GuernalecArkea - B&B Hotelss.t.0
15Daniel Alejandro Mendez NorenaEkipa amatorska 2024s.t.0
16Toms SkujinšLidl - Treks.t.0
17Lilian CalmejaneIntermarché - Wantys.t.0
18Louis BarreArkea - B&B Hotelss.t.0
19Hugo HouleEkipa amatorska 2024s.t.0
20Quentin PacherGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benjamin ThomasCofidis3.38.3120
2Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.0910
3Tobias Halland JohannessenUno-X Mobilitys.t.5
4Rasmus TillerUno-X Mobility+0.150
5Bryan CoquardCofidiss.t.0
6Edvald Boasson HagenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
7Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.0
8Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
9Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
10Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.0
11Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
12Toms SkujinšLidl - Treks.t.0
13Corbin StrongEkipa amatorska 2024s.t.0
14Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
15Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
16Lilian CalmejaneIntermarché - Wantys.t.0
17Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
18Hugo HouleEkipa amatorska 2024s.t.0
19Quentin PacherGroupama - FDJs.t.0
20Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Halland JohannessenUno-X Mobility3.30.2220
2Jay VineUAE Team Emiratess.t.10
3Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.5
4Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
5Pierre LatourTotalEnergies+0.120
6Diego UlissiUAE Team Emirates+0.200
7Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
8Alessandro VerreArkea - B&B Hotels+0.210
9Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
10Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.230
11Benjamin ThomasCofidiss.t.0
12Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
13Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+0.250
14Quentin PacherGroupama - FDJ+0.270
15Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Daniel Alejandro Mendez NorenaEkipa amatorska 2024s.t.0
17Mathieu BurgaudeauTotalEnergies+0.340
18Thibaut PinotEkipa amatorska 2024s.t.0
19Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
20Alexys BrunelEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaINEOS Grenadiers15.3220
2Mads PedersenLidl - Trek+0.0710
3Benjamin ThomasCofidis+0.105
4Bauke MollemaLidl - Trek+0.110
5Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+0.180
6Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.190
7Pierre LatourTotalEnergies+0.200
8Jay VineUAE Team Emirates+0.220
9Diego UlissiUAE Team Emirates+0.230
10Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
11Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+0.270
12Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
13Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.280
14Morten HulgaardEkipa amatorska 2024+0.340
15Tobias Halland JohannessenUno-X Mobilitys.t.0
16Pedro Henrique Monteiro PintoEkipa amatorska 2024s.t.0
17Magnus Cort NielsenUno-X Mobility+0.380
18Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
19Rémy RochasGroupama - FDJ+0.400
20Michael Valgren AndersenEF Education - EasyPost+0.410

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenLidl - Trekpo 1. etapie6
1Mads PedersenLidl - Trekpo 2. etapie6
1Benjamin ThomasCofidispo 3. etapie6
1Benjamin ThomasCofidispo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)