Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 10:06

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step19.35.03120
2Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.1790
3Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+1.2172
4Ethan HayterINEOS Grenadiers+1.3966
5David GauduGroupama - FDJ+2.0060
6Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+2.0454
7Stefan KüngGroupama - FDJ+2.1648
8Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+2.4142
9Sven Erik BystromGroupama - FDJ+3.1336
10Dylan Van BaarleTeam Visma - Lease a Bike+3.3830
11Julien BernardLidl - Trek+3.3927
12Connor SwiftINEOS Grenadiers+3.4024
13Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.21
14Tony GallopinEkipa amatorska 2024+4.3118
15Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+5.1216
16Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Team+6.0514
17Michael GoglAlpecin - Deceuninck+6.1012
18Georg ZimmermannIntermarché - Wanty+6.2410
19Vicente Garcia De Mateos RubioEkipa amatorska 2024+6.299
20Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024+6.508
21Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+7.080
22Ricardo Augusto Afonso VilelaEkipa amatorska 2024+8.550
23Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+9.100
24Anton PalzerBora - Hansgrohe+9.170
25Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+9.280
26Tiago Gomes AntunesEkipa amatorska 2024+9.530
27Tiago Jose Pinto MachadoEkipa amatorska 2024+10.040
28Frederico Jose Oliveira FigueiredoEkipa amatorska 2024+10.160
29Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+10.300
30Robert GesinkTeam Visma - Lease a Bike+10.560
31Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+11.170
32Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike+11.320
33Pedro Henrique Monteiro PintoEkipa amatorska 2024+12.050
34Luis Gabriel Silva GomesEkipa amatorska 2024+12.370
35Louis VervaekeSoudal - Quick Step+13.020
36Clément RussoGroupama - FDJ+13.460
37Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
38Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+14.510
39Andre Rodrigues CarvalhoEkipa amatorska 2024+15.070
40Jonas KochBora - Hansgrohe+15.230
41Juan Pedro LopezLidl - Trek+15.460
42Kyle MurphyEkipa amatorska 2024+16.040
43Amaro Manuel Reposo AntunesEkipa amatorska 2024+16.590
44Olivier Le GacGroupama - FDJ+17.300
45Joao BentaEkipa amatorska 2024+18.150
46Jose Carlos Prates Neves FernandesEkipa amatorska 2024+19.150
47Daniel Alexandre Loureiro Silva FreitasEkipa amatorska 2024+19.450
48Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+20.130
49Unai Iribar JauregiEquipo Kern Pharma+20.150
50Emanuel Fieber DuarteEkipa amatorska 2024+20.340
51Asier Etxeberria ZafraEuskaltel - Euskadi+21.130
52Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024+21.500
53Gaspar Filipe Cardoso GonçalvesEkipa amatorska 2024+22.080
54Daan HooleLidl - Trek+22.110
55Daniel Jose Pereira MestreEkipa amatorska 2024+22.170
56Loïc VliegenBingoal - WB+22.480
57Delio Fernandez CruzEkipa amatorska 2024+23.040
58Ivo Alves PinheiroEkipa amatorska 2024+23.330
59Alvaro Trueba DiegoEkipa amatorska 2024s.t.0
60Anthony DelaplaceArkea - B&B Hotels+24.090
61Tobias BayerAlpecin - Deceuninck+25.060
62Geraint ThomasINEOS Grenadiers+25.200
63Jhojan Orlando Garcia SosaEkipa amatorska 2024+25.310
64Adrien PetitIntermarché - Wanty+25.490
65Jose Isidro Maciel GoncalvesEkipa amatorska 2024+25.580
66Antonio Manuel Sousa FerreiraEkipa amatorska 2024+26.100
67Gonçalo Henrique Matos CarvalhoEkipa amatorska 2024+26.280
68Jay VineUAE Team Emirates+26.460
69August JensenEkipa amatorska 2024+26.580
70Afonso Miguel Martins SilvaEkipa amatorska 2024+27.110
71Bryan CoquardCofidis+28.440
72Tomas ContteEkipa amatorska 2024+29.030
73Cesar Andre Lima FonteEkipa amatorska 2024+29.160
74Andre Fernando Santos Martins CardosoEkipa amatorska 2024+29.190
75Pascal EenkhoornLotto - Dstny+29.200
76Carlos Ivan Oyarzun Gui?ezEkipa amatorska 2024+29.240
77Andre Filipe Gaisita RamalhoEkipa amatorska 2024+29.400
78Pedro Miguel LopesEkipa amatorska 2024+30.090
79Kasper AsgreenSoudal - Quick Step+30.100
80Alexander GrigorievEkipa amatorska 2024+30.170
81Dmitriy GruzdevAstana Qazaqstan Team+30.180
82Aimé De GendtCofidis+30.460
83Yves LampaertSoudal - Quick Step+31.220
84Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+32.270
85Vinicio Araujo RodriguesEkipa amatorska 2024+32.560
86Rafael Neto LourençoEkipa amatorska 2024+33.180
87Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bike+33.450
88Helder Pimenta GonçalvesEkipa amatorska 2024+34.000
89Tiago Manuel Ferreira LealEkipa amatorska 2024+34.230
90Venceslau Sousa FernandesEkipa amatorska 2024+34.590
91Jesus Del Pino CorrochanoEkipa amatorska 2024s.t.0
92Rafael Jorge Magalhaes SilvaEkipa amatorska 2024+35.160
93Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+35.240
94Marcio Fernando Santos BarbosaEkipa amatorska 2024+35.330
95Lukas PöstlbergerEkipa amatorska 2024+35.410
96Michele GazzoliAstana Qazaqstan Team+36.340
97Tom BohliTudor Pro Cycling Team+36.560
98Alexander KristoffUno-X Mobility+37.330
99Davide MartinelliEkipa amatorska 2024+38.140
100Ruben Miguel Dias SimaoEkipa amatorska 2024+39.190
101Fabian LienhardGroupama - FDJ+39.330
102Gonçalo Rafael LeaçaEkipa amatorska 2024+39.540
103Ben TulettTeam Visma - Lease a Bike+39.580
104Joao MacedoEkipa amatorska 2024+40.150
105Pedro Miguel Fernandes SilvaEkipa amatorska 2024+40.360
106Nicolas Saenz BallesterosEkipa amatorska 2024+40.510
107Leonardo BassoEkipa amatorska 2024+40.560
108Joao Pedro MedeirosEkipa amatorska 2024+41.160
109Fabio CostaEkipa amatorska 2024+42.090
110David Silva LivramentoEkipa amatorska 2024+42.590
111Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+43.440
112Jose Joao Pimenta Costa MendesEkipa amatorska 2024+43.510
113Davide CimolaiMovistar Team+44.070
114Tim MerlierSoudal - Quick Step+44.160
115Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Team+44.170
116Jordi MeeusBora - Hansgrohe+44.390
117Oliviero TroiaEkipa amatorska 2024+45.560
118Colin JoyceEkipa amatorska 2024+46.430
119Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+46.520
120Samuel Jose Rodrigues CaldeiraEkipa amatorska 2024+47.010
121Iker Ballarin MansoEkipa amatorska 2024+47.060
122Rui Filipe Ribeiro CarvalhoEkipa amatorska 2024+49.010
123Leangel Ruben Linarez MenesesEkipa amatorska 2024+49.300
124Angel Lorenzo Sanchez RebollidoEkipa amatorska 2024+50.130
125Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024+53.060
126Bert Van LerbergheSoudal - Quick Step+54.500
127Daniel Filipe Vilar DiasEkipa amatorska 2024+55.100
128Joao Carlos Araujo MatiasEkipa amatorska 2024+55.580
129Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL+57.170
130Javier Moreno BazanEkipa amatorska 2024+58.350
131Cesar Alexandre Feiteira MartingilEkipa amatorska 2024+59.080
132Raul RibeiroEkipa amatorska 2024+59.270
133Francisco Mota PereiraEkipa amatorska 2024+1.10.010

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL4.56.2920
2Bryan CoquardCofidiss.t.10
3Alexander KristoffUno-X Mobilitys.t.5
4Michele GazzoliAstana Qazaqstan Teams.t.0
5Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
6Bert Van LerbergheSoudal - Quick Steps.t.0
7Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
8Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
9Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
10Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
11Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
12Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
13Thomas PidcockINEOS Grenadierss.t.0
14Sven Erik BystromGroupama - FDJs.t.0
15Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
16Julien BernardLidl - Treks.t.0
17David GauduGroupama - FDJs.t.0
18Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
19Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
20Ion Izagirre InsaustiCofidiss.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1David GauduGroupama - FDJ4.50.5120
2Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+0.0110
3Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.5
4Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
5Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
6Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
7Julien BernardLidl - Treks.t.0
8Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.0
9Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
10Sven Erik BystromGroupama - FDJs.t.0
11Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+0.080
12Ricardo Augusto Afonso VilelaEkipa amatorska 2024s.t.0
13Juan Pedro LopezLidl - Treks.t.0
14Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.110
15Fabio Marcelo Pinto OliveiraEkipa amatorska 2024s.t.0
16Dylan Van BaarleTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
17Frederico Jose Oliveira FigueiredoEkipa amatorska 2024+0.150
18Thomas PidcockINEOS Grenadiers+0.170
19Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
20Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+0.250

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL4.54.5120
2Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.10
3Bryan CoquardCofidiss.t.5
4Alexander KristoffUno-X Mobilitys.t.0
5Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.0
6Clément RussoGroupama - FDJs.t.0
7Jordi MeeusBora - Hansgrohes.t.0
8Michele GazzoliAstana Qazaqstan Teams.t.0
9Colin JoyceEkipa amatorska 2024s.t.0
10Leangel Ruben Linarez MenesesEkipa amatorska 2024s.t.0
11Oliviero TroiaEkipa amatorska 2024s.t.0
12Juan Jose Lobato Del ValleEkipa amatorska 2024s.t.0
13Daniel Alexandre Loureiro Silva FreitasEkipa amatorska 2024s.t.0
14Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
15Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
16Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
17Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
18Sven Erik BystromGroupama - FDJs.t.0
19Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Iuri Gabriel Dantas LeitaoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Step37.4920
2Stefan KüngGroupama - FDJ+0.5810
3Ethan HayterINEOS Grenadiers+1.065
4Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+1.110
5Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.250
6Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+1.270
7Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+1.300
8Daan HooleLidl - Trek+1.380
9David GauduGroupama - FDJ+2.090
10Connor SwiftINEOS Grenadiers+2.120
11Dylan Van BaarleTeam Visma - Lease a Bike+2.200
12Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Team+2.290
13Sven Erik BystromGroupama - FDJ+2.400
14Clément RussoGroupama - FDJs.t.0
15Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+2.410
16Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+2.590
17Julien BernardLidl - Trek+3.060
18Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+3.090
19Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike+3.130
20Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe+3.160

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe4.14.5320
2Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.10
3Brandon McnultyUAE Team Emirates+0.015
4David GauduGroupama - FDJs.t.0
5Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.090
6Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+0.220
7Jay VineUAE Team Emiratess.t.0
8Frederico Jose Oliveira FigueiredoEkipa amatorska 2024+0.400
9Sven Erik BystromGroupama - FDJ+0.420
10Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
11Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
12Julien BernardLidl - Treks.t.0
13Thibault GuernalecArkea - B&B Hotelss.t.0
14Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.590
15Vicente Garcia De Mateos RubioEkipa amatorska 2024s.t.0
16Ricardo Augusto Afonso VilelaEkipa amatorska 2024s.t.0
17Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNL+1.010
18Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
19Tiago Gomes AntunesEkipa amatorska 2024+1.060
20Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Team+1.070

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 1. etapie6
1David GauduGroupama - FDJpo 2. etapie6
1David GauduGroupama - FDJpo 3. etapie6
1Remco EvenepoelSoudal - Quick Steppo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)