Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-06-2024 00:18

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc HirschiUAE Team Emirates4.14.0590
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.54
3Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.45
4Lorenzo RotaIntermarché - Wantys.t.40
5Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.35
6Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+0.0231
7Sylvain MoniquetLotto - Dstny+0.1027
8Anthony TurgisTotalEnergies+0.2123
9Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.2319
10Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.15
11Benoit CosnefroyDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.11
12Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.8
13Mathieu BurgaudeauTotalEnergiess.t.5
14Daryl ImpeyEkipa amatorska 2024s.t.5
15Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024+0.255
16Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+0.285
17Nans PetersDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.305
18Hugo HouleEkipa amatorska 2024s.t.5
19Marco HallerBora - Hansgrohes.t.5
20Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.5
21Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024s.t.0
22Dayer Uberney Quintana RojasEkipa amatorska 2024s.t.0
23Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024s.t.0
24Gino MaderEkipa amatorska 2024+0.520
25Andrea PasqualonBahrain Victorious+2.070
26Bryan CoquardCofidiss.t.0
27Edoardo ZambaniniBahrain Victoriouss.t.0
28Maximilian StedmanEkipa amatorska 2024s.t.0
29Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+3.450
30Immanuel StarkEkipa amatorska 2024+7.190
31Axel ZingleCofidis+7.360
32Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
33Alexander KristoffUno-X Mobilitys.t.0
34Dion SmithIntermarché - Wantys.t.0
35Fabio ChristenQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
36Jan MaasTeam Jayco - AlUlas.t.0
37Philippe GilbertEkipa amatorska 2024+7.420
38Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
39Paul OurselinTotalEnergiess.t.0
40Michael SchärEkipa amatorska 2024s.t.0
41Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
42Roland ThalmannTudor Pro Cycling Team+7.440
43Markus HoelgaardUno-X Mobilitys.t.0
44Gavin MannionEkipa amatorska 2024s.t.0
45Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
46Brent Van MoerLotto - Dstnys.t.0
47Krists NeilandsEkipa amatorska 2024+7.490
48Matthew HolmesEkipa amatorska 2024+7.510
49Frederik WandahlBora - Hansgrohes.t.0
50Matteo SobreroBora - Hansgrohe+7.530
51Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2024s.t.0
52Baptiste PlanckaertIntermarché - Wantys.t.0
53Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
54Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
55Ide SchellingAstana Qazaqstan Team+8.080
56Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
57Jan StöckliCorratec - Vini Fantini+10.070
58Welay Hagos BerheTeam Jayco - AlUlas.t.0
59Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
60Kamil MaleckiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
61Lukas RüeggEkipa amatorska 2024s.t.0
62Jan HuggerEkipa amatorska 2024s.t.0
63Nils BrunTudor Pro Cycling Teams.t.0
64Moritz KretschyEkipa amatorska 2024s.t.0
65Michel RiesArkea - B&B Hotelss.t.0
66Simon VitzthumEkipa amatorska 2024s.t.0
67Pirmin BenzEkipa amatorska 2024s.t.0
68Johan JacobsMovistar Teams.t.0
69Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
70Francesco CarolloEkipa amatorska 2024s.t.0
71Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
72Barnabás PEÁKEkipa amatorska 2024s.t.0
73Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
74Paul LapeiraDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
75Quinn SimmonsLidl - Trek+10.110
76Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
77Abram StockmanTdT - Unibet+15.170
78Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
79Arnaud TendonEkipa amatorska 2024s.t.0
80Jack BauerEkipa amatorska 2024s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)