Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-06-2024 00:41

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek17.43.29100
2Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+0.0575
3Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.1760
4Sjoerd BaxUAE Team Emirates+0.2355
5Kevin GenietsGroupama - FDJ+0.3150
6Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.4045
7Jonas Gregaard WilslyLotto - Dstny+0.5340
8Benjamin ThomasCofidis+0.5535
9Aaron GateBurgos - BH+0.5630
10Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+0.5725
11Joel SuterTudor Pro Cycling Team+0.5922
12Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.0219
13Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.2017
14Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadis.t.15
15Bastien TronchonDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.2313
16Frank BonnamourDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.430
17Tim DeclercqLidl - Trek+2.040
18Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.060
19Rafał MajkaUAE Team Emirates+2.160
20Anthony PerezCofidis+2.170
21Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024+2.220
22Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Team+2.310
23Torstein TraeenBahrain Victorious+2.520
24Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantini+2.530
25Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.540
26Michel RiesArkea - B&B Hotels+3.030
27Julien VermoteTeam Visma - Lease a Bike+3.070
28Maxime BouetEkipa amatorska 2024+3.260
29Jon Barrenetxea GolzarriMovistar Team+3.330
30James OramEkipa amatorska 2024+3.340
31Florian SenechalArkea - B&B Hotels+3.370
32Joshua KenchEkipa amatorska 2024+3.380
33Marco TizzaBingoal - WB+3.400
34Sebastian SchönbergerEkipa amatorska 2024+3.440
35Victor KoretzkyEkipa amatorska 2024+3.450
36Ivan CentroneEkipa amatorska 2024+3.460
37Giulio CicconeLidl - Trek+3.470
38Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024+3.510
39Sander ArmeeEkipa amatorska 2024+4.030
40Jason OsborneAlpecin - Deceuninck+4.110
41Tobias BayerAlpecin - Deceuninck+4.200
42Pierre RollandEkipa amatorska 2024+4.280
43Harrison WoodCofidis+4.300
44Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+5.260
45Lars Van Den BergGroupama - FDJ+6.050
46Rémy MertzEkipa amatorska 2024+6.470
47Axel LauranceAlpecin - Deceuninck+7.490
48Gil GeldersSoudal - Quick Step+8.290
49Davide BalleriniAstana Qazaqstan Team+8.440
50Ruben ApersEkipa amatorska 2024+8.510
51Luc WirtgenTudor Pro Cycling Team+8.520
52Elias MarisTeam Flanders - Baloise+9.050
53Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2024+9.170
54Mathias BregnhojEkipa amatorska 2024+10.140
55Tom WirtgenEkipa amatorska 2024+10.550
56Lorenzo GermaniGroupama - FDJ+10.570
57Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024+11.230
58Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadi+11.480
59Jens ReyndersEkipa amatorska 2024+12.040
60Andres Camilo Ardila OrdonezEkipa amatorska 2024+12.140
61Louis CoqueretEkipa amatorska 2024+12.280
62Ryan ChristensenEkipa amatorska 2024+12.320
63Jannik SteimleQ36.5 Pro Cycling Team+14.190
64Cyril BartheGroupama - FDJ+15.010
65Arne MaritIntermarché - Wanty+15.030
66Antwan TolhoekEkipa amatorska 2024+17.320
67Emil Nygaard VinjeboEkipa amatorska 2024+17.470
68Orluis AularCaja Rural - Seguros RGA+18.100
69Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+18.180
70Antonio Jesus Soto GuiraoEquipo Kern Pharma+19.020
71Tom BohliTudor Pro Cycling Team+20.120
72Niklas EgEkipa amatorska 2024+20.180
73Simon DalbyEkipa amatorska 2024+20.320
74Angel Fuentes PaniegoBurgos - BH+22.230
75Morten HulgaardEkipa amatorska 2024+22.390
76Asier Etxeberria ZafraEuskaltel - Euskadi+24.080
77Julien DesmaretsEkipa amatorska 2024+24.190
78Thomas DelphisEkipa amatorska 2024+24.290
79Oscar Ferrandis PelegriBurgos - BH+24.480
80Joseba Lopez CuestaCaja Rural - Seguros RGA+25.160
81Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGA+26.050
82Arthur KluckersTudor Pro Cycling Team+26.160
83James FoucheEuskaltel - Euskadi+26.270
84Colin HeiderscheidEkipa amatorska 2024+26.280
85Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometa+27.240
86Alessandro VerreArkea - B&B Hotels+27.300
87Martijn BuddingTdT - Unibet+27.490
88Clément DavyGroupama - FDJ+28.030
89Tom SextonEkipa amatorska 2024+29.130
90Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+29.140
91Kevin InkelaarTdT - Unibet+29.300
92Justin WolfEkipa amatorska 2024+30.500
93Stijn SteelsEkipa amatorska 2024+31.150
94Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Team+35.340
95Stijn SiemonsEkipa amatorska 2024+37.580
96Felipe Orts LloretEkipa amatorska 2024+38.100
97Kasper Viberg SogaardEkipa amatorska 2024+38.390
98Alexandre KessEkipa amatorska 2024+40.330
99Mikel Aristi GardokiEkipa amatorska 2024+47.230
100Jacques GloesenerEkipa amatorska 2024+49.030
101Theo BonnetEkipa amatorska 2024+51.550

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Valentin MadouasGroupama - FDJ4.00.2515
2Sjoerd BaxUAE Team Emirates+0.037
3Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.073
4Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.080
5Florian SenechalArkea - B&B Hotelss.t.0
6Benjamin ThomasCofidiss.t.0
7Maxime BouetEkipa amatorska 2024s.t.0
8Victor KoretzkyEkipa amatorska 2024s.t.0
9Frank BonnamourDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
10Rune HerregodtsIntermarché - Wantys.t.0
11Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantinis.t.0
12Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
13Jonas Gregaard WilslyLotto - Dstnys.t.0
14Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
15Marco TizzaBingoal - WBs.t.0
16Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0
17Anthony PerezCofidiss.t.0
18Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.0
19Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
20Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team3.51.5115
2Florian SenechalArkea - B&B Hotelss.t.7
3Davide BalleriniAstana Qazaqstan Teams.t.3
4Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.0
5Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.0
6Jon Barrenetxea GolzarriMovistar Teams.t.0
7Tobias BayerAlpecin - Deceunincks.t.0
8Benjamin ThomasCofidiss.t.0
9Victor KoretzkyEkipa amatorska 2024s.t.0
10Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
11Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
12Martijn BuddingTdT - Unibets.t.0
13Jonas Gregaard WilslyLotto - Dstnys.t.0
14Ruben ApersEkipa amatorska 2024s.t.0
15Colin HeiderscheidEkipa amatorska 2024s.t.0
16Tim Torn TeutenbergEkipa amatorska 2024s.t.0
17Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
18Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024s.t.0
19Julien VermoteTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
20Rune HerregodtsIntermarché - Wantys.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Aaron GateBurgos - BH4.40.5815
2Benjamin ThomasCofidiss.t.7
3Davide BalleriniAstana Qazaqstan Teams.t.3
4Matteo TrentinTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Florian SenechalArkea - B&B Hotelss.t.0
6Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.0
7Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantinis.t.0
8Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
9Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
10Rémy MertzEkipa amatorska 2024s.t.0
11Rune HerregodtsIntermarché - Wantys.t.0
12Marco TizzaBingoal - WBs.t.0
13Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
14Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.0
15Luc WirtgenTudor Pro Cycling Teams.t.0
16Frank BonnamourDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
17Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
18Jason OsborneAlpecin - Deceunincks.t.0
19Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.0
20Sjoerd BaxUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek34.0515
2Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+0.037
3Morten HulgaardEkipa amatorska 2024+0.133
4Thibault GuernalecArkea - B&B Hotels+0.150
5Sjoerd BaxUAE Team Emirates+0.250
6Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0
7Jason OsborneAlpecin - Deceuninck+0.260
8Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+0.270
9Jonas Gregaard WilslyLotto - Dstny+0.370
10Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.390
11Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.410
12Joel SuterTudor Pro Cycling Team+0.430
13Benjamin ThomasCofidis+0.450
14Clément DavyGroupama - FDJ+0.460
15Aaron GateBurgos - BH+0.500
16Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.510
17Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+0.550
18Arthur KluckersTudor Pro Cycling Team+0.590
19Jannik SteimleQ36.5 Pro Cycling Team+1.080
20Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.110

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Valentin MadouasGroupama - FDJ4.36.0815
2Mattias Skjelmose JensenLidl - Treks.t.7
3Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.3
4Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0
5Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.030
6Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.0
7Rémy MertzEkipa amatorska 2024s.t.0
8Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
9Marco TizzaBingoal - WBs.t.0
10Sjoerd BaxUAE Team Emiratess.t.0
11Bastien TronchonDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.050
12Joel SuterTudor Pro Cycling Team+0.100
13Aaron GateBurgos - BHs.t.0
14Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.0
15Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
16Benjamin ThomasCofidiss.t.0
17Jon Barrenetxea GolzarriMovistar Teams.t.0
18Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantinis.t.0
19Jonas Gregaard WilslyLotto - Dstnys.t.0
20Frank BonnamourDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Valentin MadouasGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Valentin MadouasGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Valentin MadouasGroupama - FDJpo 3. etapie5
1Mattias Skjelmose JensenLidl - Trekpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)