Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:59

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-02-11)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 202421.18.2650
2Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost+0.0638
3Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024+0.2630
4Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+0.5027
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.0125
6Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+1.2623
7Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+1.3321
8Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+1.4619
9Daniel Alejandro Mendez NorenaEkipa amatorska 2024+1.5417
10Yeison Sebastian Reyes OrtegaEkipa amatorska 2024+2.5215

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonMovistar Teampo 1. etapie4
1Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teampo 2. etapie4
1Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024po 3. etapie4
1Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024po 4. etapie4
1Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024po 5. etapie4

Wyniki etapu 1: (2024-02-06)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonMovistar Team3.11.398
2Davide PersicoBingoal - WBs.t.4
3Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.2

Wyniki etapu 2: (2024-02-07)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team4.02.078
2Andrea PiccoloEF Education - EasyPosts.t.4
3Oscar Sevilla RiberaEkipa amatorska 2024s.t.2

Wyniki etapu 3: (2024-02-08)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 20243.20.188
2Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024s.t.4
3Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPosts.t.2

Wyniki etapu 4: (2024-02-09)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishAstana Qazaqstan Team4.03.348
2Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.4
3Nelson Andres Soto MartinezEkipa amatorska 2024s.t.2

Wyniki etapu 5: (2024-02-10)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost3.34.198
2Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024+0.134
3Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024+0.172

Wyniki etapu 6: (2024-02-11)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan Restrepo ValenciaTeam Polti - Kometa3.06.248
2Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.4
3Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024s.t.2
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)