Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 09:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-02-25)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lennert Van EetveltLotto - Dstny22.31.18160
2Ben Alexander O'ConnorDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.02120
3Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+0.1196
4Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+0.2188
5Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+0.3480
6Michael StorerTudor Pro Cycling Team+0.3672
7Max PooleTeam dsm-firmenich - PostNL+0.5564
8Brandon Smith Rivera VargasINEOS Grenadiers+1.0056
9Carlos Verona QuintanillaLidl - Trek+1.0948
10Bart LemmenTeam Visma - Lease a Bike+1.1340
11Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.35
12Matthew RiccitelloEkipa amatorska 2024+1.2730
13Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+1.3427
14Harold Martin Lopez GranizoAstana Qazaqstan Team+1.4824
15Mikkel Norsgaard BjergUAE Team Emiratess.t.21
16Juan Pedro LopezLidl - Trek+1.5119
17Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+2.0717
18Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+2.1215
19Patrick KonradLidl - Trek+2.1813
20Simon CarrEF Education - EasyPost+3.1311
21Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+3.3410
22Jay VineUAE Team Emirates+3.459
23Jesus David Pena JimenezTeam Jayco - AlUla+4.028
24Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+4.067
25George BennettEkipa amatorska 2024+4.196
26Ivan Romeo AbadMovistar Team+4.345
27Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+4.385
28Jan HirtSoudal - Quick Step+5.165
29Torstein TraeenBahrain Victorious+5.175
30Ruben Fernandez AndujarCofidis+7.555
31Oscar Rodriguez GaraicoecheaINEOS Grenadiers+9.345
32Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiale+10.095
33Louis MeintjesIntermarché - Wanty+10.195
34Jacopo MoscaLidl - Trek+10.235
35Kevin ColleoniIntermarché - Wantys.t.5
36Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
37Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+10.445
38Nikias ArndtBahrain Victorious+13.185
39Hugo ToumireCofidis+14.325
40Sean QuinnEF Education - EasyPost+14.415
41Jardi Christiaan Van Der LeeEF Education - EasyPost+14.435
42Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+14.565
43Henri UhligAlpecin - Deceuninck+15.065
44Johannes AdamietzLotto - Dstny+15.335
45Lorenzo MilesiMovistar Team+15.535
46Harm VanhouckeLotto - Dstny+16.175
47Filip MaciejukBora - Hansgrohes.t.5
48Tom PaquotIntermarché - Wanty+16.265
49Jan MaasTeam Jayco - AlUla+16.425
50Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+16.495

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Steppo 1. etapie8
1Brandon McnultyUAE Team Emiratespo 2. etapie8
1Jay VineUAE Team Emiratespo 3. etapie8
1Jay VineUAE Team Emiratespo 4. etapie8
1Jay VineUAE Team Emiratespo 5. etapie8
1Jay VineUAE Team Emiratespo 6. etapie8

Wyniki etapu 1: (2024-02-19)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step3.09.5525
2Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.15
3Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.10
4Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5

Wyniki etapu 2: (2024-02-20)

- płaska ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Brandon McnultyUAE Team Emirates13.2725
2Jay VineUAE Team Emirates+0.0215
3Mikkel Norsgaard BjergUAE Team Emirates+0.0410
4Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+0.145

Wyniki etapu 3: (2024-02-21)

- lekki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben Alexander O'ConnorDecathlon - Ag2r La Mondiale4.16.2125
2Jay VineUAE Team Emirates+0.0515
3Lennert Van EetveltLotto - Dstnys.t.10
4Max PooleTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5

Wyniki etapu 4: (2024-02-22)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step4.01.4725
2Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.15
3Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikes.t.10
4Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.5

Wyniki etapu 5: (2024-02-23)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike4.08.3825
2Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.15
3Sam WelsfordBora - Hansgrohes.t.10
4Simone ConsonniLidl - Treks.t.5

Wyniki etapu 6: (2024-02-24)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step3.02.1425
2Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.15
3Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.10
4Milan FretinCofidiss.t.5

Wyniki etapu 7: (2024-02-25)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lennert Van EetveltLotto - Dstny3.38.2825
2Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+0.2215
3Ben Alexander O'ConnorDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.10
4Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.5
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)