Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 09:34

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-04-21)

- mocno pagórkowaty etap [Classic - normal]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates6.13.48240
2Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+1.39150
3Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck+2.02120
4Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.108
5Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.96
6Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.84
7Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.72
8Alexey LutsenkoAstana Qazaqstan Teams.t.60
9Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.53
10Thomas PidcockINEOS Grenadierss.t.48
11Paul LapeiraDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.43
12Tiesj BenootTeam Visma - Lease a Bikes.t.39
13Bauke MollemaLidl - Treks.t.35
14Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.31
15Dylan TeunsEkipa amatorska 2024s.t.28
16Benoit CosnefroyDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.25
17Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.23
18Guillaume MartinCofidiss.t.21
19Ion Izagirre InsaustiCofidiss.t.19
20Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.17
21Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.15
22Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.13
23Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.12
24Romain GrégoireEkipa amatorska 2024s.t.11
25Tobias Halland JohannessenUno-X Mobilitys.t.10
26Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.9
27Ben HealyEF Education - EasyPosts.t.8
28Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+3.527
29Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.6
30Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.5
31Laurens De PlusINEOS Grenadiers+4.185
32Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.5
33Lorenzo RotaIntermarché - Wanty+4.465
34Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.5
35Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.5
36Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.5
37Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.5
38Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
39Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.5
40Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
41Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.5
42Davide FormoloMovistar Teams.t.5
43David GauduGroupama - FDJs.t.5
44Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.5
45Bob JungelsBora - Hansgrohe+5.165
46Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+6.145
47Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
48Toms SkujinšLidl - Trek+9.295
49Georg ZimmermannIntermarché - Wantys.t.5
50Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)