Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 18:38

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-04-28)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Frank Van Den BroekTeam dsm-firmenich - PostNL25.53.09100
2Merhawi KudusEkipa amatorska 2024+0.0475
3Paul DoubleTeam Polti - Kometa+0.0960
4Metkel EyobEkipa amatorska 2024+0.2455
5Harold Martin Lopez GranizoAstana Qazaqstan Teams.t.50
6Lander LoockxTdT - Unibet+0.2645
7Alexander HajekBora - Hansgrohes.t.40
8Mario Aparicio MunozBurgos - BHs.t.35
9Carl Fredrik HagenQ36.5 Pro Cycling Teams.t.30
10Victor LangellottiEkipa amatorska 2024+0.4425
11Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.22
12Manuele TarozziVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+0.4519
13Marcin BudzińskiMazowsze Serce Polski+0.4617
14Lennert TeugelsBingoal - WBs.t.15
15Dawit Tsegay YemaneEkipa amatorska 2024s.t.13

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 1. etapie5
1Henri UhligAlpecin - Deceuninckpo 2. etapie5
1Giovanni LonardiTeam Polti - Kometapo 3. etapie5
1Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 4. etapie5
1Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNLpo 5. etapie5
1Frank Van Den BroekTeam dsm-firmenich - PostNLpo 6. etapie5
1Frank Van Den BroekTeam dsm-firmenich - PostNLpo 7. etapie5

Wyniki etapu 1: (2024-04-21)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL2.56.1415
2Sasha WeemaesBingoal - WBs.t.7
3Simon DehairsEkipa amatorska 2024s.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-04-22)

- sprint na pagórkowatym etapie z końcówką pagórkowatą [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Max KanterAstana Qazaqstan Team4.43.1615
2Henri UhligAlpecin - Deceunincks.t.7
3Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-04-23)

- średnio pofałdowany etap - sprint z grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giovanni LonardiTeam Polti - Kometa3.24.5715
2Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.7
3Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.3

Wyniki etapu 4: (2024-04-24)

- średnio pofałdowany etap - sprint z grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNL3.29.4215
2Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.7
3Henri UhligAlpecin - Deceunincks.t.3

Wyniki etapu 5: (2024-04-25)

- średnio pofałdowany etap - sprint z grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNL4.18.1215
2Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.7
3Iuri Gabriel Dantas LeitaoCaja Rural - Seguros RGAs.t.3

Wyniki etapu 6: (2024-04-26)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Frank Van Den BroekTeam dsm-firmenich - PostNL4.10.0015
2Merhawi KudusEkipa amatorska 2024s.t.7
3Paul DoubleTeam Polti - Kometa+0.033

Wyniki etapu 7: (2024-04-27)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNL2.50.5815
2Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.7
3Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)