Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 18:40

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-04-28)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers15.44.46220
2Alexander VlasovBora - Hansgrohe+0.07165
3Florian LipowitzBora - Hansgrohe+0.09132
4Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+0.21121
5Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+0.27110
6Enric Mas NicolauMovistar Team+0.3899
7Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost+0.4988
8Lenny MartinezGroupama - FDJ+0.5277
9Tao Geoghegan HartLidl - Trek+1.0266
10Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.2355
11Simon YatesTeam Jayco - AlUla+1.3547
12Cristian Rodriguez MartinArkea - B&B Hotels+1.3941
13Adam YatesUAE Team Emirates+1.4037
14David GauduGroupama - FDJ+1.4832
15David De La Cruz MelgarejoQ36.5 Pro Cycling Team+2.1928
16Harm VanhouckeLotto - Dstny+2.4525
17Guillaume MartinCofidis+2.4622
18Pavel SivakovUAE Team Emirates+2.5119
19Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+3.2816
20Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike+3.4315
21Yannis VoisardTudor Pro Cycling Team+3.5614
22Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiale+3.5713
23Darren RaffertyEF Education - EasyPost+3.5912
24Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+4.1611
25Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+5.0010
26Luca VergallitoAlpecin - Deceuninck+5.0810
27Thymen ArensmanINEOS Grenadiers+5.1410
28Jai HindleyBora - Hansgrohe+5.1510
29Louis MeintjesIntermarché - Wanty+5.3710
30Patrick KonradLidl - Trek+6.1210
31Jan ChristenUAE Team Emirates+9.0010
32Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+9.4110
33Julian AlaphilippeSoudal - Quick Step+11.3510
34Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+14.0310
35Giulio CicconeLidl - Trek+14.4510
36Rudy MolardGroupama - FDJ+15.4910
37Edoardo ZambaniniBahrain Victorious+16.5510
38Roger Adria OliverasBora - Hansgrohe+17.3510
39Robert GesinkTeam Visma - Lease a Bike+17.3810
40Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+18.1010
41Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+20.0210
42Fausto MasnadaSoudal - Quick Step+20.3910
43Sam OomenLidl - Trek+21.0110
44Anton PalzerBora - Hansgrohe+22.3310
45Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+22.3610
46Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Team+22.4410
47Laurens HuysArkea - B&B Hotels+23.0410
48Thibau NysLidl - Trek+24.5410
49Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+24.5510
50Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+25.4610

Klasyfikacja górska: (2024-04-28)

- klasyfikacja górska [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juri HollmannAlpecin - Deceuninck p.35
2Bart LemmenTeam Visma - Lease a Bike p.25
3Fausto MasnadaSoudal - Quick Step p.15
4Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team p.10
5Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale p.5
6Raul Garcia PiernaArkea - B&B Hotels p.3

Klasyfikacja punktowa: (2024-04-28)

- Klasyfikacja punktowa [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale p.35
2Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale p.25
3Thibau NysLidl - Trek p.15
4Florian LipowitzBora - Hansgrohe p.10
5Alexander VlasovBora - Hansgrohe p.5
6Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates p.3

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maikel ZijlaardTudor Pro Cycling Teampo .prologu10
1Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondialepo 1. etapie10
1Thibau NysLidl - Trekpo 2. etapie10
1Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratespo 3. etapie10
1Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierspo 4. etapie10

Wyniki prologu: (2024-04-23)

- prolog z szansami sprinterów [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maikel ZijlaardTudor Pro Cycling Team2.5535
2Cameron ScottBahrain Victorious+0.0125
3Julian AlaphilippeSoudal - Quick Step+0.0215
4Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.0310
5Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.5
6Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.3

Wyniki etapu 1: (2024-04-24)

- sprint na pagórkowatym etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale3.49.5835
2Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.25
3Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.15
4Milan MentenLotto - Dstnys.t.10
5Kasper AsgreenSoudal - Quick Steps.t.5
6Matevz GovekarBahrain Victoriouss.t.3

Wyniki etapu 2: (2024-04-25)

- ucieczka na górskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibau NysLidl - Trek4.02.4435
2Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.25
3Luke PlappTeam Jayco - AlUla+0.0415
4Florian LipowitzBora - Hansgrohe+0.1410
5Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+0.165
6Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.3

Wyniki etapu 3: (2024-04-26)

- lekko pagórkowata ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Brandon McnultyUAE Team Emirates20.0635
2Magnus SheffieldINEOS Grenadiers+0.1225
3Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+0.1415
4Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+0.2010
5Bruno ArmirailDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.225
6Johan Price-PejtersenBahrain Victorious+0.243

Wyniki etapu 4: (2024-04-27)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost4.06.0335
2Florian LipowitzBora - Hansgrohes.t.25
3Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+0.1015
4Enric Mas NicolauMovistar Team+0.1410
5Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.5
6Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.273

Wyniki etapu 5: (2024-04-28)

- sprint na pagórkowatym etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiale3.22.0035
2Simone ConsonniLidl - Treks.t.25
3Dion SmithIntermarché - Wantys.t.15
4Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.10
5Alex Aranburu DebaMovistar Teams.t.5
6Thibau NysLidl - Treks.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)