Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 18:21

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-05-05)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Darren Van BekkumEkipa amatorska 202417.37.1125
2Jarno WidarEkipa amatorska 2024+1.4619
3Menno HuisingEkipa amatorska 2024+1.5215
4Ludovico CrescioliEkipa amatorska 2024+2.0413
5Oliver StockwellEkipa amatorska 2024+2.5512
6Luke TuckwellEkipa amatorska 2024+3.1511
7Milan DonieEkipa amatorska 2024+4.1210
8Matthew GreenwoodEkipa amatorska 2024+4.279
9Robin DonzeEkipa amatorska 2024+5.378
10Camilo Andres Gomez GomezEkipa amatorska 2024+6.057

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvin LovidiusEkipa amatorska 2024po 1. etapie2
1Jorgen NordhagenEkipa amatorska 2024po 2. etapie2
1Jorgen NordhagenEkipa amatorska 2024po 3. etapie2
1Darren Van BekkumEkipa amatorska 2024po 4. etapie2

Wyniki etapu 1: (2024-05-01)

- ucieczka na pagórkowatym + sprint z większej grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edvin LovidiusEkipa amatorska 20243.46.274
2Juan David SierraEkipa amatorska 2024+1.022
3Arnaud TendonEkipa amatorska 2024s.t.1

Wyniki etapu 2: (2024-05-02)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Max Van Der MeulenEkipa amatorska 20243.29.404
2Jorgen NordhagenEkipa amatorska 2024s.t.2
3Jarno WidarEkipa amatorska 2024+1.221

Wyniki etapu 3: (2024-05-03)

- idealnie pagórkowato/górski etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam MaisonobeEkipa amatorska 20242.31.304
2Darren Van BekkumEkipa amatorska 2024+0.062
3Fergus BrowningEkipa amatorska 2024s.t.1

Wyniki etapu 4: (2024-05-04)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Darren Van BekkumEkipa amatorska 20243.30.524
2William SmithEkipa amatorska 2024+0.512
3Matthew GreenwoodEkipa amatorska 2024+1.071

Wyniki etapu 5: (2024-05-05)

- górsko/pagórkowaty etap ze sprintem grupy (ok. 20) [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Joseph PidcockEkipa amatorska 20243.28.024
2Oliver StockwellEkipa amatorska 2024s.t.2
3Zachary MarriageEkipa amatorska 2024s.t.1
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)