Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 16:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-06-21)

- lekko pagórkowata ITT [MŚ / MK]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Felix GroßschartnerUAE Team Emirates28.0330
2Patrick GamperBora - Hansgrohe+1.1418
3Adrian StiegerEkipa amatorska 2024+1.1715
4Philipp HofbauerEkipa amatorska 2024+1.3813
5Johannes HirschbichlerEkipa amatorska 2024+2.0911
6Sebastian PutzEkipa amatorska 2024+2.229
7Felix RitzingerEkipa amatorska 2024+2.248
8Maximilian KabasEkipa amatorska 2024+2.277
9Martin GeretschnigEkipa amatorska 2024s.t.6
10Moran VermeulenEkipa amatorska 2024+2.305
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)