Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 21:40

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-05-19)

- pagórkowaty etap [MŚ / MK]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sean QuinnEF Education - EasyPost5.15.5290
2Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.54
3Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.45
4Scott McgillEkipa amatorska 2024+1.3940
5Alexey VermeulenEkipa amatorska 2024+1.4435
6Gavin HladyEkipa amatorska 2024+1.4731
7Colby SimmonsEkipa amatorska 2024+4.5927
8Kieran HaugEkipa amatorska 2024+5.0223
9Robin CarpenterEkipa amatorska 2024+5.1719
10Kyle MurphyEkipa amatorska 2024+12.4615
11Stephen BassettEkipa amatorska 2024s.t.11
12Sean ChristianEkipa amatorska 2024+14.278
13Samuel BoardmanEkipa amatorska 2024s.t.5
14Noah GraniganEkipa amatorska 2024s.t.5
15Ian Lopez De San RomanEkipa amatorska 2024s.t.5
16Kellen CaldwellEkipa amatorska 2024s.t.5
17Marcis SheltonEkipa amatorska 2024s.t.5
18Owen ColeEkipa amatorska 2024s.t.5
19Brennan WertzEkipa amatorska 2024s.t.5
20Brockton SmithEkipa amatorska 2024s.t.5
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)