Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 17:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2024-05-15)

- płaska ITT [MŚ / MK]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Brandon McnultyUAE Team Emirates37.4245
2Tyler StitesEkipa amatorska 2024+0.5827
3Neilson PowlessEF Education - EasyPost+1.0223
4Artem ShmidtEkipa amatorska 2024+1.1020
5Viggo MooreEkipa amatorska 2024+1.3318
6Michael GarrisonEkipa amatorska 2024+1.4216
7Brock MasonEkipa amatorska 2024+1.5114
8Alexey VermeulenEkipa amatorska 2024+1.5512
9Joshua LeboEkipa amatorska 2024+2.0310
10Troy FieldsEkipa amatorska 2024+2.108
11Owen ColeEkipa amatorska 2024s.t.6
12Brendan RhimEkipa amatorska 2024+2.115
13Jadon JaegerEkipa amatorska 2024+2.174
14Colby SimmonsEkipa amatorska 2024s.t.3
15Brennan WertzEkipa amatorska 2024s.t.2
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)