Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 08:43

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2008flaga House of PaintHOPCT
2009flaga House of PaintHOPCT
2010flaga House of PaintHOPCT
2013flaga Vérandas Willems - CC ChevignyVWCCT
2017flaga Vérandas Willems - CrelanVWCPR
2018flaga Veranda's Willems - CrelanVWCPR


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
RPA Dusty Dayz nieznanyEkipa amatorska 2009 1988-09-042010-01-01
RPA Tiaan Kannemeyerz RPATeam Neotel - StegComputer 1978-12-142010-01-01
RPA David Mareez RPATeam Neotel - StegComputer 1989-08-312010-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
RPA Travis Allendo RPA DCM Chrome1984-06-272010-01-01
RPA Jason Bakkedo nieznany Ekipa amatorska 20101989-12-112010-01-01
RPA Jamie Balldo RPA DCM Chrome1979-09-012010-01-01
RPA Richard Baxterdo nieznany Ekipa amatorska 20101985-09-292010-01-01
RPA Dean Edwardsdo nieznany Ekipa amatorska 20101982-09-142010-01-01
RPA Jeremy Maartensdo RPA DCM Chrome1979-08-142010-01-01
RPA Michael Pepperdo nieznany Ekipa amatorska 20101984-02-262010-01-01
RPA Michael Robinsondo RPA DCM Chrome1988-08-032010-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)