Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2024 00:18

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2009flaga Max Success SportsMSSCT
2014flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2015flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2016flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2017flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2018flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2019flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2020flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2021flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2022flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2023flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2024flaga Giant Cycling TeamMSSCONT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Chiny Lijun Bai1988-11-19
Chiny Nan Wu1990-11-20
Chiny Wenlong Zhang1989-07-15


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Chiny Zhiwen Chenz nieznanyEkipa amatorska 2016 1998-10-292017-01-01
Chiny Penghai Dengz nieznanyEkipa amatorska 2016 1998-04-262017-01-01
Chiny Tianhao Guz nieznanyEkipa amatorska 2016 1996-09-042017-01-01
Chiny Hang Shiz nieznanyEkipa amatorska 2016 1998-06-212017-01-01
Chiny Jin Yangz ChinyChina Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 1992-05-212017-01-01
Chiny Kang Zhaoz ChinyChina Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 1992-08-242017-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Chiny Wenhui Bido Chiny Mitchelton - Scott1993-04-042017-01-01
Chiny Yingchuan Gudo nieznany Ekipa amatorska 20171994-01-192017-01-01
Chiny Yake Houdo nieznany Ekipa amatorska 20171992-01-082017-01-01
Chiny Hao Liudo Chiny Mitchelton - Scott1988-11-072017-01-01
Chiny Chenglu Qindo Chiny Mitchelton - Scott1992-10-242017-01-01
Chiny Ping An Shendo nieznany Ekipa amatorska 20171992-04-202017-01-01
Chiny Shan Shuangdo nieznany Ekipa amatorska 20171992-04-152017-01-01
Chiny Xiaolong Sundo Chiny Mitchelton - Scott1994-05-182017-01-01
Chiny Chaohua Xuedo Chiny Mitchelton - Scott1992-03-312017-01-01
Chiny Cheng Xuedo nieznany Ekipa amatorska 20171990-06-052017-01-01
Chiny Fuwen Xuedo Chiny Mitchelton - Scott1996-03-072017-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)